-
Várpalotai alkotók a VOKE-ban
A Honvéd Kulturális Egyesület Várpalota és Székesfehérvár térségéhez kapcsolódó alkotói mutatkoznak be június 17-én a VOKE Művelődési Házban.
2026.06.15. -
Angster orgona
A legendás pécsi Angster orgona- és harmóniumgyár történetét mutatja be az a különleges könyv, melyet június 17-én, szerdán 18.00 órai kezdettel mutatnak be a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban. A szerző, Hajdók Judit vetítettképes előadást is tart az eseményen.
2026.06.15. -
Színházi évadzáró
Megtartotta évadzáró találkozóját a Vörösmarty Színház. Az eseményen átadták a teátrum elismeréseit az évad legjobb színészeinek és dolgozóinak.
2026.06.15. -
Művészkijáró
Folytatódott a Művészkijáró a Vörösmarty Színházban. A közönségtalálkozón a rövidesen bemutatásra kerülő A miniszter félrelép darab szereplői voltak Dolhai Attila vendégei.
2026.06.15.
Zenés beszélgetés Enyedi Ágnessel és Salamon Somával a Királykút Emlékházban
Szeptember 10-én, hétfőn 18 órakor zenés beszélgetés lesz Enyedi Ágnessel és Salamon Somával a Királykút Emlékházban. A Szabadművelődés Háza és a Vörösmarty Társaság közös rendezvényének házigazdája Bakonyi István, irodalomtörténész, a belépés díjtalan, szeretettel várják az érdeklődőket.
2018.09.10. 07:33 |