-
Szurkolói ankét
A rekkenő hőség ellenére szép számban érkeztek a drukkerek a Videoton FC Fehérvár ankétjára kedden délután. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.23. -
A sport a mindene!
A sportban, a rendszeres napi mozgásban és a folyamatos aktivitásban látja hosszú életének titkát a székesfehérvári Gazdik Ferenc, aki június 3-án ünnepelte a 90. születésnapját. A jeles évforduló tiszteletére Kovács Zsoltné önkormányzati képviselő köszöntötte fel őt a gratuláló emléklappal és városunk ajándékaival.
2026.06.23. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19. -
A legjobb tesitanárok
Megválasztották az év kedvenc tesitanárát a Magyar Diáksport Szövetség és a K&H Bank közös szervezésében. Fejér vármegyében ezúttal dégi, cecei és sárbogárdi tanárok lettek a legnépszerűbbek.
2026.06.18.
Zalaegerszegen kezdi meg a tavaszi idényt a Fehérvár FC
Szombaton 12:30-kor 92. alkalommal mérkőzik meg a Fehérvár FC az élvonalban a ZTE FC-vel.
Az eddigi 91 meccsből 41-et megnyert a Vidi, 26 döntetlen mellett 24 zalai siker született. A gólkülönbség 153-104 a Fehérvár javára.
A ZTE FC Boér Gábor vezetőedző irányításával kezdte el a 2023/2024-es szezont, azonban a gyenge szereplés miatt tavaly novemberben, az MTK elleni idegenbeli vereséget követően váltás történt az edzői poszton, Boért a korábban a Vidit is irányító Márton Gábor váltotta a kispadon. Irányításával eddig két vereség, egy döntetlen és egy győzelem a zalaiak mérlege. A kék-fehérek 17 forduló után 4 győzelemmel, 3 döntetlennel és 10 vereséggel az utolsó előtti helyen állnak a tabellán, mindössze egy ponttal megelőzve a sereghajtó Kisvárdát.
A felkészülési időszakban a ZTE FC négy edzőmeccséből hármat is megnyert (Nafta ellen 8-0, Paphos ellen 3-1 és Kozármisleny ellen 5-1) és csak a Crvena zvezda ellen szenvedtek minimális arányú vereséget.