Zágrábban nyert az Alba Volán-FeVita

A jégkorong Interliga soros fordulójában az Alba Volán-FeVita a horvát főváros felé vette az irányt, ahol a Medvescsak Zagreb otthonában korcsolyázott jégre. A fehérváriak fáradt kezdésének eredményeként a hazaiak egygólos előnyre tettek szert az első harmadban, majd a középső játékrész végén már 2-2 volt az állás. A záróharmadban a zágrábiak szereztek vezetést, majd Palkovics Krisztián két góljával fordított a Volán, és elhozta a három pontot Horvátországból. Medvescsak Zagreb – Alba Volán-FeVita 3-4 (1-0, 1-2, 1-2)

2006.10.13. 22:44 |

Medvescsak Zagreb – Alba Volán-FeVita 3-4 (1-0, 1-2, 1-2)