Vörös Zsuzsa a 14. helyen zárta az öttusa VB egyéni döntőjét

Érem nélkül maradtak a nők a berlini öttusa Világbajnokságon. Az egyéni döntőben Vörös Zsuzsanna, Tóth Adrienn és Gyenesei Leila volt érdekelt, de a csapat lemondhatott a dobogóról, hiszen a harmadik tag, Máthé Vivien nem jutott a 36-os fináléba. Legjobb magyarként Vörös a 14. helyen végzett – az olimpiai bajnok nem lőtt túl jól, s a lovaglásnál sem volt szerencséje -, a honvédos Tóth Adrienn a 22. helyen végzett. Az egyéni induló Gyenesei Leila három számot remekül teljesített – egyéni csúcsot úszott -, de a vívás és a lovaglás kifogott rajta, és a 36. helyen zárt a VB-n.
 Kulcsár Antal szövetségi kapitány a hétfői váltóversenyben Vörös Zsuzsa és Kovács Sarolta mellett Tóth Adriennt indítja Máthé Vivien helyett.
2007.08.19. 11:58 |