-
Nyári röplabdás tábor
A MÁV Előre nyári tábort szervez idén júniusban és júliusban a röplabda iránt érdeklődő, általános iskola alsó tagozatos gyermekek számára, ahova szeretettel várják a kezdőket és a haladókat egyaránt.
2026.04.30. -
Lépcsőfutás és gyaloglás
Május 2-án, szombaton reggel 9 órakor rajtol a Fehérvári lépcsőfutás az Aranybulla Emlékműnél. Az ingyenes közösségi sportrendezvényen három távot teljesíthetnek a versenyzők, emellett a szervezők külön kihívással készülnek a gyaloglók és a gyerekek számára is. Regisztrálni a verseny napján a helyszínen lehet.
2026.04.30. -
Futókörök napja
Hatodik alkalommal várják a mozogni vágyókat a futókörök napjára a Halesz parkba május 16-án, szombaton. A program részleteiről kedden tartottak sajtótájékoztatót.
2026.04.29. -
Címvédésre készülnek
Negyedik alkalommal jutott be zsinórban a bajnoki döntőbe a MÁV Előre Foxconn férfi röplabdacsapata, a fehérváriak most először vághatnak neki címvédőként a finálénak. Az ellenfél az a Kaposvár lesz.
2026.04.28.
Volán vereség Nowy Targban
Vereséget szenvedett az Alba Volán-FeVita együttese az Interliga elődöntőjében. A harmadik összecsapáson, Lengyelországban a végig nagy lendülettel játszó Wojas Podhale továbbjutásához nem férhetett kétség.
Vereséget szenvedett az Alba Volán-FeVita együttese az Interliga elődöntőjében. A harmadik összecsapáson, Lengyelországban a végig nagy lendülettel játszó Wojas Podhale továbbjutásához nem férhetett kétség.
Wojas Podhale Nowy Targ-Alba Volán-FeVita 6-1 (2-0),(3-1),(1-0)
A fehérváriak gólját Palkovics szerezte, Ocskay és Sille voltak az előkészítők.
Várható volt, hogy nehéz lesz a két hazai mérkőzés után a lengyelek otthonában, de a sérültekkel és betegekkel teli csapat ezt a terhet már nehezen viselte, ráadásul rengeteg kiállítással sújtották a játékvezetők a kék-fehéreket. Az Interliga kiírása értelmében a Volán a harmadik helyen végzett.