Volán-betli az Interligában - Fehérváron győzött az Újpest

Rangadóra készült az Alba Volán-FeVita a jégkorong Interligában, idei első ellenfélként a nyáron jócskán megerősödő UTE-t látta vendégül. A korábban Dunaújvárosban vitézkedő Ladányit és Horváth Andrást is soraiban tudó Újpest már a találkozó elején kétgólos vezetést szerzett emberelőnyök útján, majd a Volán gyorsan egyenlített, szintén emberfórokat használva ki. Ezt a tendenciát folytatva ismét előnyre tett szert a vendégegyüttes, de Palkovics találatával 3-3 volt az állás a második harmad végén. A zárójátékrészben végig a fehérváriak rohamoztak, de támadásaik végére nem maradtak átütő lövések. Bernei kapus remekléseit követően a végső dudaszó előtt két és fél perccel Horváth András állította be a 4-3-as végeredményt - természetesen emberelőnyből. Alba Volán-FeVita - UTE 3-4 (2-2, 1-1, 0-1)

2005.09.27. 20:58 |

Alba Volán-FeVita - UTE 3-4 (2-2, 1-1, 0-1)