-
ARAKos tájfutók sikerei
Horváth Csegő és Pintér Gergő válogatottként képviseli Magyarországot a korosztályos Európa-, illetve Világbajnokságon.
2026.06.15. -
Válogatott kosármeccs a MET-ben
Július 6-án Székesfehérvár, azon belül is a MET Aréna ad otthont a magyar férfi kosárlabda-válogatott Belgium elleni világbajnoki selejtezőmérkőzésének. Az Alba Fehérvárt Pongó Marcell képviseli a nemzeti csapatban. A szurkolók több korábbi Alba-kedvenccel is találkozhatnak majd az Arénában.
2026.06.15. -
Futóterápia
Van egy módszer, ami segít leküzdeni a szorongást, a depressziót, ellenállóbbá tesz a stresszel szemben, támogatja a gyászfolyamatot, a traumák feldolgozását, de addiciók és kiégés esetén is hatékony.
2026.06.12. -
Indul a vb!
A Mexikó-Dél-afrikai Köztársaság párosítással helyi idő szerint csütörtök este elrajtol a 2026-os labdarúgó-világbajnokság. A belvárosi teraszok készen állnak a nyitányra.
2026.06.11.
A fehérvári nemzetközi gálán térnek vissza a ringbe a MÁV Előre SC ökölvívói március 11-én
A délután fél ötkor kezdődő program alkalmával lehetőséget kapnak a város legrégebbi sportegyesületének felnőtt és utánpótláskorú tehetségei, hogy bemutató mérkőzések keretében számot adjanak tudásukról és felkészültségi szintjükről.
A MÁV Előre Amatőr Ökölvívó Gála nagy lehetőség a klub sportolói számára, hiszen először léphetnek szorítók közé a királyok városában.
„Nagy öröm számomra, hogy be tudnak mutatkozni a tanítványaim hazai környezetben. Köszönöm a klub vezetésének, hogy lehetőséget biztosítanak egy ilyen rendezvény lebonyolításához és a Kiliti Promotions-nek, hogy partner abban, hogy létrejöhessen a rendezvény. Fontos számomra, hogy a gyerekek folyamatosan versenyhelyzetbe tudjanak kerülni. Szombaton a serdülőtől a felnőtt korosztályig mindenki be fog mutatkozni” – árulta el a programot illetően Márton Balázs szakosztályvezető.
A nagyközönség számára díjmentesen látogatható MÁV Előre Amatőr Ökölvívó Gála után közvetlenül a Kiliti Promotions által szervezett Vass Ökölvívó Gáláé lesz a főszerep, melyen nemzetközi profi meccseket is láthatnak a küzdősportok szerelmesei, ráadásképpen eme eseményen a zenei világban is nagy népszerűségnek örvendő Ganxsta Zolee lesz a szpíker