Visszaesett a Volán - előzött az Olimpija

Az Interliga 19. fordulójában a tabella 2. helyén álló Alba Volán-FeVita otthonában vendégeskedett a 3. Olimpija Ljubljana, és a szlovénok három ponttal távoztak a "hatpontos" találkozóról. A 6. prcben Cvetek mattolta Budait, majd a lassacskán felpörgő Alba Volán a második játékrész legelején Buril révén egyenlített emberelőnyből. A folytatásban többször is veszélyeztettek a fehérváriak, de Hocevar kapus rendre a helyén volt, nem úgy, mint Kovács Béla játékvezető. A 38. percben Slak lövése Budai fejvédőjéről pattant (általában ilyenkor rögtön megállítják a játékot) Matej Hocevar testére, majd a hálóba, a gól azonban mégis érvényre jutott, és ezzel a találattal nyert az Olimpija, és előzőtt a tabellán. Alba Volán-FeVita - Olimpija Ljubljana 1-2 (0-1, 1-1, 0-0)

2005.12.10. 12:25 |

Alba Volán-FeVita - Olimpija Ljubljana 1-2 (0-1, 1-1, 0-0)

Székesfehérvár, 1000 néző
 Vezette: Kovács (Gebei, Soós)

AV: Budai - Svasznek, Kangyal, Kovács, Palovcik, Stastny, Sille (1), Buril 1, Rajz, Ocskay (1), Palkovics, Ennaffati, Tőkési Majoross, Holéczy, Gröschl, Borostyán, Kiss, Fodor, Vaszjunyin, Simon, Becze (kapus). Vezetőedző: Pat Cortina

Olimpija: A. Hocevar - Groznik, Zajc, Svete, Cvetek 1, Tavzelj, Zupancic, Por, Muric, Music, Emersic, Kralj (1), Pirnat, Slak (1), Badiura, M. Hocevar 1, Sivic, Pance, Zemva, Mohoric (kapus). Vezetőedző: Andrej Brodnik

Kiállítások: 6 ill. 16 perc