-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Világklasszis versenyzők - Székesfehérváron is áthaladt a Közép-Európa Rali
A Közép-Európa Rally harmadik versenynapján haladt át Székesfehérváron a nívós megmérettetés népes mezőnye. A Dakar Rally többszörös bajnokait is felvonultató autós, motoros, kamionos és quados verseny legjobbjait Warvasovszky Tihamér, Székesfehérvár polgármestere, valamint Horváth András, a Közép-Dunántúli Regionális Idegenforgalmi Bizottság elnöke köszöntötték. A kemény viadal résztvevői a Dabas-Veszprém útvonalon tértek be a koronázó városba. KÉPGALÉRIA - Carlos Sainz és Stéphane Peterhansel Székesfehérváron
2008.04.23. 22:08 |
A Közép-Európa Rally harmadik versenynapján haladt át Székesfehérváron a nívós megmérettetés népes mezőnye. A Dakar Rally többszörös bajnokait is felvonultató autós, motoros, kamionos és quados verseny legjobbjait Warvasovszky Tihamér, Székesfehérvár polgármestere, valamint Horváth András, a Közép-Dunántúli Regionális Idegenforgalmi Bizottság elnöke köszöntötték. A kemény viadal résztvevői a Dabas-Veszprém útvonalon tértek be a koronázó városba.
KÉPGALÉRIA - Carlos Sainz és Stéphane Peterhansel Székesfehérváron

Az egész onnan indult, hogy 2008. januárjában a mauritániai zavargások miatt nem rajtolt el a Dakar Rallye mezőnye. A versenyzők sok ezer eurót költöttek autóik, motorjaik, kamionjaik felkészítésére, egy egész éven át tréningeztek, hogy gond nélkül megfeleljenek a sivatagi száguldás kihívásainak, s úgy tűnt, erőfeszítéseik hiába valóak voltak. Aztán jött az ötlet, a tétlenkedés, és mérhetetlen csalódottság kárpótlásaként legyen egy olyan megmérettetés, melyen a Dakar indulói nevezési díj nélkül vehessenek részt, nem másért, mint hogy koptassák gépeik forgó alkatrészeit, s ámulatba ejtsék a technikai sportok iránt érdeklődőket, vagy éppen azokat, akik még soha nem láttak versenyautót. A viadal kezdeményezője éppen a magyarok közül került ki, s francia segítséggel április 20.-án útjára indult a Közép-Európa Rally. A versenyen 97 autó, 116 motor, 35 kamion és 15 quad, valamint pilótáik gondolták úgy, hogy elindulnak.

A mezőny Budapestről startolt, és Románia felé vette az irányt, az erdélyi speciális gyorsasági szakaszok teljesítése után pedig visszafordult az útvonal. Debrecenen át Dabasig haladtak a még versenyben maradt egységek, ahol újabb szelektív szakasz várt rájuk, majd az úti cél Veszprém volt. A terep szerelmeseinek április 26.-ig összesen 3000 kilométert kell megtenniük, melyből 1500 kilométer gyorsasági szakasz. A Veszprém felé vezető úton a Közép- Európai Rally mezőnye néhány másodpercnyi pihenőre Székesfehérvárra is betért, így olyan rallymogulokat láthatott néhány méterről a közönség, mint a kilencszeres Dakar-bajnok Stephan Peterhansel, vagy a spanyol Carlos Sainz, a katari Nasser al Attiyah, a francia Luc Alphand, az amerikai Roby Gordon, vagy a magyarok közül Szalay Balázs, esetleg Palik László.
KÉPGALÉRIA - Carlos Sainz és Stéphane Peterhansel Székesfehérváron

Az egész onnan indult, hogy 2008. januárjában a mauritániai zavargások miatt nem rajtolt el a Dakar Rallye mezőnye. A versenyzők sok ezer eurót költöttek autóik, motorjaik, kamionjaik felkészítésére, egy egész éven át tréningeztek, hogy gond nélkül megfeleljenek a sivatagi száguldás kihívásainak, s úgy tűnt, erőfeszítéseik hiába valóak voltak. Aztán jött az ötlet, a tétlenkedés, és mérhetetlen csalódottság kárpótlásaként legyen egy olyan megmérettetés, melyen a Dakar indulói nevezési díj nélkül vehessenek részt, nem másért, mint hogy koptassák gépeik forgó alkatrészeit, s ámulatba ejtsék a technikai sportok iránt érdeklődőket, vagy éppen azokat, akik még soha nem láttak versenyautót. A viadal kezdeményezője éppen a magyarok közül került ki, s francia segítséggel április 20.-án útjára indult a Közép-Európa Rally. A versenyen 97 autó, 116 motor, 35 kamion és 15 quad, valamint pilótáik gondolták úgy, hogy elindulnak.

A mezőny Budapestről startolt, és Románia felé vette az irányt, az erdélyi speciális gyorsasági szakaszok teljesítése után pedig visszafordult az útvonal. Debrecenen át Dabasig haladtak a még versenyben maradt egységek, ahol újabb szelektív szakasz várt rájuk, majd az úti cél Veszprém volt. A terep szerelmeseinek április 26.-ig összesen 3000 kilométert kell megtenniük, melyből 1500 kilométer gyorsasági szakasz. A Veszprém felé vezető úton a Közép- Európai Rally mezőnye néhány másodpercnyi pihenőre Székesfehérvárra is betért, így olyan rallymogulokat láthatott néhány méterről a közönség, mint a kilencszeres Dakar-bajnok Stephan Peterhansel, vagy a spanyol Carlos Sainz, a katari Nasser al Attiyah, a francia Luc Alphand, az amerikai Roby Gordon, vagy a magyarok közül Szalay Balázs, esetleg Palik László.