-
Mikulás tollas torna lesz szombaton
Idén is megrendezi hagyományos amatőr tollaslabdaversenyét december 6-án a Seregélyesi Pelikán DSE. Minden korosztályból várják a nevezéseket. A verseny délelőtt 9 órakor kezdődik majd a Seregélyesi Baptista Általános Iskola és AMI tornacsarnokában. Nevezni a helyszínen és előzetesen is lehet.
2025.12.05. -
MÁV Előre győzelem Budapesten
Budapesten, a Pénzügyőr SE otthonában játszott csütörtökön este Magyar Kupa mérkőzést a MÁV Előre Foxconn csapata. A fehérvári alakulat ezúttal is sikeresen vette az akadályt és sima háromszettes győzelemmel távozott a fővárosból. Pénzügyőr SE - MÁV Előre Foxconn 0-3 (17-25, 18-25, 19-25)
2025.12.04. -
Skate Fehérvár a MET Arénában
A MET Aréna ismét rangos nemzetközi műkorcsolya-versenynek ad otthont: vasárnapig tart a Skate Fehérvár, a European Criterium sorozat második állomása. A verseny csütörtökön kezdődött el.
2025.12.05. -
Fehérvári házaspár a SportBarátokban
Zárórészéhez érkezett a népszerű SportBarátok beszélgetéssorozat 2025-ben. Vakler Lajos vendégei ezúttal egy nemzetközileg is ismert és elismert házaspár Pánczél Anikó és Abkarovits Géza voltak.
2025.12.04.
Világbajnokok csapnak össze férfi magasugrásban Székesfehérváron
A rajtlista alapján nehezen lehet ennél színvonalasabb viadalt rendezni magasban, mivel a tavalyi londoni vb bajnoka, a katari Mutaz Essa Barsim és az idei fedett vb-n diadalmaskodó orosz Danyil Liszenko mellett számos nagy név elfogadta a meghívást.
A szervezők szerdai hírlevele szerint ott lesz az indulók között például a 2007-ben világbajnok bahamai Donald Thomas, a 2016-ban fedett vb-győztes, szabadtéren Európa-bajnok olasz Gianmarco Tamberi, az olimpiai negyedik ukrán Andrij Procenko, az olimpiai ezüstérmes amerikai Erik Kynard és a fedettpályás Eb címvédője, a lengyel Sylwester Bednarek is.
A két legnagyobb esélyes egyértelműen a katari és az orosz sportoló. Az olimpiai ezüst- és bronzérmes Barsim az utóbbi időben váltakozó kimenetelű csatákat vív Liszenkóval, ugyanis tavaly augusztusban az orosz mögötte lett második a világbajnokságon, idén márciusban viszont éppen előtte aranyérmes Birminghamben.
