-
ARAK évzáró
A 101 éves ARAK idén is a Bregyó közi Regionális Atlétikai Központban tartotta hagyományos, karácsonyi évzáró rendezvényét. Az ünnepi műsor mellett díjazták az egyesület bajnokait és kiemelkedő eredményeket elért sportolóit. A jó hangulatú estét szokás szerint morzsaparti zárta.
2025.12.15. -
Árverés hokimezekből
Az elmúlt évekhez hasonlóan az adventi időszakban ezúttal is egyedi mezekben lép jégre a Volán, melyeket árverésre bocsátanak. A meccsen viselt mezekre való licitálás mellett a speciális dresszekből saját névvel és számmal rendelni is lehet.
2025.12.15. -
Évzáró a Volánnál
Világbajnoki sikert, valamint számos aranyérmet is magukénak tudhatnak az Alba Volán Öttusa Szakosztály ifjú sportolói. Az egyesület pénteken este tartotta évzáró rendezvényét.
2025.12.15. -
Új falmászó terem Fehérváron
Bővült a falmászó termek száma Székesfehérváron. A Horvát István utcai épületben boulder pályákon hódolhatnak a sportnak a falmászás szerelmesei.
2025.12.15.
Videoton: paksi pontvesztés után jön a "szurkolók hete"
Újabb értékes pontokat hullajtott el a Videoton, a paksi bajnokin csak a hajrában tudtak egyenlíteni a fehérváriak. Az 1-1-es döntetlennel jelenleg ötödik a csapat, hétpontos hátrányban a listavezető Győr mögött. Ezen a héten igen szurkolóbarát program következik: csütörtökön a Sporting, vasárnap a Fradi érkezik a Sóstói Stadionba!
2012.10.01. 07:56 |
Újabb értékes pontokat hullajtott el a Videoton, a paksi bajnokin csak a hajrában tudtak egyenlíteni a fehérváriak. Az 1-1-es döntetlennel jelenleg ötödik a csapat, hétpontos hátrányban a listavezető Győr mögött. Ezen a héten igen szurkolóbarát program következik: csütörtökön a Sporting, vasárnap a Fradi érkezik a Sóstói Stadionba!
"Az első félidőben nem sikerült abban a ritmusban játszani, amiben szerettünk volna, így a második játékrészre több mindent megváltoztattunk. Fel tudtunk pörögni, uraltuk a játékot. Egy mérkőzés megnyerésére 90 perce van egy csapatnak, mi ma csak a második 45 percben nyújtottuk azt a játékot, ami a győzelemhez szükséges lett volna" - nyilatkozta a Paks-Videoton meccs után Paulo Sousa, a fehérváriak vezetőedzője. Szó se róla, rosszul sikerült az első félidő, a hazaiak Tököli korai góljával vezettek a körülményes Vidi ellen. Szünet után jobban felpörgött a játék, de nagy helyzet nem akadt, egy kipattanóból sikerült egyenlítenie a csereként beállt Kovácsnak. 1-1 lett a végeredmény, vagyis a szeptemberio négy bajnokiból 1 győzelem, 2 döntetlen, 1 vereség a mérleg, amihez a genki vereség jön még - reméljük, október jobban sikerül.
Éppenséggel hamar lehet javítani, mégpedig egy olyan héten, ami igazán szurkolóbarát programot hoz! Csütörtökön 19 órától játssza első hazai Európa-liga meccsét a csapat, a csoport legnagyobb hírú együttee, a Sporting Lisszabon ellen. Itt sem a Vidi az esélyes, de Sóstón még veretlen a nemzetközi kupában, és biztosak lehetünk benne, hogy nem adja olcsón a bőrét a portugáloknak sem. Ha pedig valami szép eredményt érne el, az sokat jelenthetne a továbbiakra - így a vasárnapi bajnokira is, amikor a hagyományosan legtöbb nézőt vonzó vendégcsapat, a Ferencváros érkezik Fehérvárra. A zöld-fehérek jelenleg két ponntal állnak a Vidi mögött a bajnoki tabellán, ezért, és a presztízs szempontok miatt sem lényegtelen, hogy zárja majd az eseménydús hetet Paulo Sousa csapata.