Vereség Sopronban - a harmadik helyről kezdi a rájátszást az Albacomp

A kosárlabda NB1 alapszakaszának utolsó fordulójában a minél jobb helyezésre törekvő Albacomp Sopronban vendégszerepelt, és nyolcpontos vereséget szenvedett. A rájátszás párosításai szempontjából koránsem volt mindegy, miként zárják a fehérváriak az alapszakasz küzdelmeit, és fél szemmel a Debrecen – Paks mérkőzésre is sandítaniuk kellett. Nos, mivel az Albacomp kikapott és a Debrecen is győzni tudott az Atomerőmű ellen, Fodor Péter alakulata a harmadik helyen zárt, és a kaposvárral küzd majd a paly-off-ban a négy közé jutásért. Soproni sÖrdögök – Albacomp 98-90

2006.04.19. 22:43 |

Soproni sÖrdögök – Albacomp 98-90