Vereség nélküli felkészülés – utolsó edzőmeccsén is nyert az FC Fehérvár

A jövő hétvégi bajnoki rajt előtti utolsó felkészülési mérkőzésén is győzelemmel hagyta el a pályát az FC Fehérvár. A piros-kékek 1000 néző előtt fogadták a szintén első osztályú REAC együttesét. Csertői Aurél már azt a kezdő tizenegyet küldte pályára, mely várhatóan a Ferencváros elleni rangadón is szerephez jut.

2006.02.18. 15:21 |

A szombat délelőtti műfüves találkozó 34. percében az NB1-es tabella hátsó régiójában tanyázó REAC jutott egy véleményes büntetőhöz, és a tizenegyest Nyerges értékesítette. A fehérváriak gyorsan válaszoltak, a középkezdés utáni akció végén Sitku Illés talált a vendégek kapujába, 1-1. A 60. percben újabb büntetőt lőhetett a Rákospalota, azonban Nyerges kísérletét most hárította Tudor. A 65. percben a csereként beállt Csopaki fél méterről mattolta a fehérvári kapust, majd hat perccel később Virágh piszkélt bele Kuttor perdítésébe, tehát öngóllal egyenlített a Vidi, 2-2. A kihagyott hazai helyzeteket követően a 90. percben Dvéri Zsolt 16 méterről célzott remekül, és állította be a 3-2-es végeredményt. Az FC Fehérvár a téli felkészülés során egyszer sem szenvedett vereséget, így jó hangulatban várhatja a február 26-i tavaszi bajnoki rajtot, az FTC ellen.

FC Fehérvár – REAC 3-2 (1-1)