Véget ért egy jó széria - 4-1-re kapott ki az FC Fehérvár Győrben

Győrben nagy lendülettel kezdett a hazai gárda, de a Fehérvár szerezte az első gólt. A 23. percben Völgyi Dániel buktatta a 16-oson belül Jusuf Dajicot, a megítélt büntetőt pedig Sitku Illés értékesítette (0-1). Nyolc perccel később egyenlített az ETO, Bojan Brovic közelről helyezett a hálóba (1-1). Az 57. percben már a Győr vezetett, Nikolov Balázs jobb oldali átadása után Bajzát Péter négy méterről lőtt a kapu bal oldalába (2-1). A 73. percben növelték előnyüket a zöld-fehérek, ekkor Bajzát hozta helyzetbe Igor Bogdanovicot, aki közelről talált a hálóba (3-1)...
A vidi.hu képei a mérkőzésről itt!
2007.09.23. 20:19 |
 Győrben nagy lendülettel kezdett a hazai gárda, de a Fehérvár szerezte az első gólt. A 23. percben Völgyi Dániel buktatta a 16-oson belül Jusuf Dajicot, a megítélt büntetőt pedig Sitku Illés értékesítette (0-1). Nyolc perccel később egyenlített az ETO, Bojan Brovic közelről helyezett a hálóba (1-1). Az 57. percben már a Győr vezetett, Nikolov Balázs jobb oldali átadása után Bajzát Péter négy méterről lőtt a kapu bal oldalába (2-1). A 73. percben növelték előnyüket a zöld-fehérek, ekkor Bajzát hozta helyzetbe Igor Bogdanovicot, aki közelről talált a hálóba (3-1). A vidi.hu képei a mérkőzésről itt!

A vendéglátók ezután sem vettek vissza, s a 86. percben ismét a kapuba találtak: Bajzát újabb gólpassza után Bank István 16 méterről lőtt a kapu jobb oldalába (4-1). A meccs végére a fehérváriak emberhátrányba is kerültek, Koller Ákos reklamálás miatt három perccel a meccs vége előtt hagyta el a pályát.

Győri ETO - FC Fehérvár 4-1 (1-1)
Győr, 6000 néző
v.: Sulyok
Győr: Stevanovic - Müller, Stark, Supic, Völgyi - Nikolov, Bank, Józsi (Varga R. 66.), Tokody (Bajzát a szünetben) - Bogdanovic, Brnovic (Jäkl 76.)
Fehérvár: Sebők - Kocsis (Vadász 32.), Koller, Baranyai, Mohl - Simek (Dvéri 63.), Farkas, Bozic, Nagy D. - Sitku, Dajic
gól: Brnovic (31.), Bajzát (58.), Bogdanovic (74.), Bank (88.), illetve Sitku (23., 11-esből)
sárga lap: Völgyi (22.), Nikolov (53.), illetve Kocsis (18.), Sitku (59.)
piros lap: Koller (89.)