Váratlan Volán-verség - az FTC megleckéztette a kék-fehéreket

A Borsodi Jégkorong Ligában még veretlen Alba Volán-FeVita pontok nélkül zárta a még nyeretlen Ferencváros elleni összecsapást. Csibi, Kovács, Palovcik, és Gröschl sérülés miatt hiányzott a keretből, Kövér Gáborral hétfőn szerződést bontott a klub, sőt, a meccs előtt játékengedély hiányban nem korcsolyázhatott jégre Buril, Holéczy és Ondrejcik. Kevés játékossal is veszélyes volt a Volán, de a vezetést mégis a Fradi szerezte meg a szemfüles Jánosi révén. A második harmadban már játékba szállhattak a letiltott hokisok, de a támadások így sem vezettek eredményre. Az utolsó percben Pat Cortina a kapust is lehozta, így Oscarssonnak nem volt nehéz bevennie az üres kaput. A fehérváriak így saját maguknak tették nehézzé a jövőbeni csatározásokat. FTC - Alba Volán-FeVita 2-0 (1-0, 0-0, 1-0)

2005.11.03. 12:11 |

FTC - Alba Volán-FeVita 2-0 (1-0, 0-0, 1-0)