-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Válogatott védővel erősített a Videoton
Hároméves szerződést írt alá a Videotonhoz Vaskó Tamás, az Újpest korábbi védője, aki a Megyeri úton nevelkedett. A magyar nemzeti válogatottban 12 alkalommal szerepelt Vaskó Tamás összesen 67 NB I-es meccsen lépett pályára az Újpest FC mezében, amelyeken 5 gólt szerzett. A 2009/2010-es idényben a Soproni Ligában 17, a Magyar Kupában 6, a Ligakupában 2 mérkőzésen szerepelt. A megállapodás részeként Sitku Illés - egy évre, kölcsönbe - a lilákhoz kerül.
2010.07.14. 09:40 |
Hároméves szerződést írt alá a Videotonhoz Vaskó Tamás, az Újpest korábbi védője, aki a Megyeri úton nevelkedett. A magyar nemzeti válogatottban 12 alkalommal szerepelt Vaskó Tamás összesen 67 NB I-es meccsen lépett pályára az Újpest FC mezében, amelyeken 5 gólt szerzett. A 2009/2010-es idényben a Soproni Ligában 17, a Magyar Kupában 6, a Ligakupában 2 mérkőzésen szerepelt. A megállapodás részeként Sitku Illés - egy évre, kölcsönbe - a lilákhoz kerül.
Az 1984. február 20-án született védő a 2003-2004-es szezonban mutatkozott be az NB I-ben: két bajnokin lépett pályára, így tagja volt a bajnoki ezüstérmes csapatnak. A következő idényt – kölcsönjátékosként – a Tatabányában töltötte, majd visszatért Újpestre, ahol a 2005-2006-os idényben a meccsek felén játszott. A következő bajnokságban viszont már nem csak meghatározó játékos, de csapatkapitány is lett a 193 centis védő, aki tulajdonképpen ebben az idényben hívta fel magára a külföldi „kérők” figyelmét. Az újabb bajnokságot még Újpesten kezdte, de az első forduló után klubja kölcsönadta az angol Bristol Citynek. Egy évet Angliában futballozott, majd egy évet Olaszországban, az Avellinónál töltött. A legutóbbi idényben ismét itthon, Magyarországon, az Újpest FC-ben játszott.