-
Oklevélátadó ünnepség
Oklevélátadó ünnepséget rendeztek pénteken délután a Székesfehérvári SZC Bugát Pál Technikumban. Az iskola életében kiemelten fontos eseményen a 2025/2026-os tanévben végzett egészségügyi, oktatási, környezetvédelmi és vízügyi ágazati szakembereket köszöntötték. Székesfehérvár közössége nevében Mészáros Attila alpolgármester gratulált és kívánt sok sikert a végzősök további pályafutásához.
2026.06.27. -
Széchenyis diákok sikere
A Székesfehérvári Szakképzési Centrum Széchenyi István Műszaki Technikumának két diákja, Preseka Zoltán (13.F) és Kreitzer Ádám (13.F) a 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpia országos döntőjében az előkelő III. helyezést érték el. A rangos innovációs versenyen „Önvezető Mopedautó fejlesztése városi környezetre” című projektjükkel értek el kimagasló eredményt.
2026.06.26. -
Emlékokleveleket adtak át
Emlékdiplomákat adtak át az Óbudai Egyetemen. Arany, ezüst és gyémánt okleveleket vehettek át a felsőoktatási intézmény jogelődjének egykori hallgatói.
2026.06.26. -
Diplomaátadó a Kodolányin
Közel nyolcszáz hallgató szerzett diplomát a Kodolányi János Egyetemen ebben a félévben. Csütörtökön alapszakon, mesterszakon es szakirányú továbbképzésen végzett hallgatók vehették át diplomájukat a MET Arénában.
2026.06.25.
Útlezárás pénteken- újpesti szurkolók érkeznek Fehérvárra
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság közleményben tudatja az érintettekkel, hogy október 05-én 16.30 óra és 22.00 óra közötti időben lezárják a Stadion III. kapuja és a temető kerítése közötti átjárót, a Temető utcát a Szárcsa úti kereszteződésnél, a Csíkvári utat pedig a Széchenyi útnál, illetve a Stadion IV-es bejáratánál. Ehhez kapcsolódóan a Csíkvári út Batthyányi út felöli járműforgalmát az Állatkórháznál a Vásártéri út felé terelik. A lezárt területre a bentlakók a Homoksor és a Vásártéri út felöl jutnak el. A rendőrök kérni fogják, a bentlakást igazoló okmányt a bejutni szándékozó sofőrtől.
2007.10.03. 07:56 |
2007. október 05-én 19.00 órai kezdettel Székesfehérváron a Sóstói Stadionban kerül megrendezésre a Fehérvár FC – Újpest NB I-es bajnoki labdarúgó mérkőzés. A mérkőzést az illetékes bizottság nem minősítette kiemelt biztonsági kockázatúnak. A mérkőzés idején forgalomterelésre, zárásra kell számítani.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság közleményben tudatja az érintettekkel, hogy október 05-én 16.30 óra és 22.00 óra közötti időben lezárják a Stadion III. kapuja és a temető kerítése közötti átjárót, a Temető utcát a Szárcsa úti kereszteződésnél, a Csíkvári utat pedig a Széchenyi útnál, illetve a Stadion IV-es bejáratánál. Ehhez kapcsolódóan a Csíkvári út Batthyányi út felöli járműforgalmát az Állatkórháznál a Vásártéri út felé terelik.
Ugyancsak lezárják a Hosszúsétatér a Bercsényi úti kereszteződés, illetve a Homoksoron az evangélikus temető bejáratáta. A lezárt területre a bentlakók a Homoksor és a Vásártéri út felöl jutnak el. A terület zárásában részt vevő kollégáink kérni fogják, a bentlakást igazoló okmányt a bejutni szándékozó sofőrtől. A lezárt területre a bentlakókon kívül csak a megkülönböztető jelzést használó járművek mehetnek be, a megállóval rendelkező helyi járatú autóbuszokat szintén elterelik.
Az Újpest szurkolói számára a stadion III. kapuja mögötti parkoló áll rendelkezésre, amennyiben megtelik, az Újváralja soron lesz mód, parkolásra.
A Fehérvár FC szurkolói a II. kapu mögötti terület, az Akác presszó melletti parkolót, illetve az Állatkórház mellett lévő parkolót használhatják.
Belépésre a vendégszurkolók a stadion III-as, míg a hazai szurkolók a II-es és IV-es kaput vehetik igénybe.
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság együttműködve a Rendészeti Biztonsági Szolgálattal az M7-es autópálya, 7-es számú főút, valamint a Budapest – Székesfehérvár között közlekedő személyszállító vonatok rendőri ellenőrzésére szükséges intézkedéseket megteszi. A szurkolók érkezési és távozási útvonalait a rendőrség folyamatosan ellenőrzi.
A mérkőzés miatti zárásokkal kapcsolatban a közlekedők megértését és türelmét kérjük!
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság közleményben tudatja az érintettekkel, hogy október 05-én 16.30 óra és 22.00 óra közötti időben lezárják a Stadion III. kapuja és a temető kerítése közötti átjárót, a Temető utcát a Szárcsa úti kereszteződésnél, a Csíkvári utat pedig a Széchenyi útnál, illetve a Stadion IV-es bejáratánál. Ehhez kapcsolódóan a Csíkvári út Batthyányi út felöli járműforgalmát az Állatkórháznál a Vásártéri út felé terelik.
Ugyancsak lezárják a Hosszúsétatér a Bercsényi úti kereszteződés, illetve a Homoksoron az evangélikus temető bejáratáta. A lezárt területre a bentlakók a Homoksor és a Vásártéri út felöl jutnak el. A terület zárásában részt vevő kollégáink kérni fogják, a bentlakást igazoló okmányt a bejutni szándékozó sofőrtől. A lezárt területre a bentlakókon kívül csak a megkülönböztető jelzést használó járművek mehetnek be, a megállóval rendelkező helyi járatú autóbuszokat szintén elterelik.
Az Újpest szurkolói számára a stadion III. kapuja mögötti parkoló áll rendelkezésre, amennyiben megtelik, az Újváralja soron lesz mód, parkolásra.
A Fehérvár FC szurkolói a II. kapu mögötti terület, az Akác presszó melletti parkolót, illetve az Állatkórház mellett lévő parkolót használhatják.
Belépésre a vendégszurkolók a stadion III-as, míg a hazai szurkolók a II-es és IV-es kaput vehetik igénybe.
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság együttműködve a Rendészeti Biztonsági Szolgálattal az M7-es autópálya, 7-es számú főút, valamint a Budapest – Székesfehérvár között közlekedő személyszállító vonatok rendőri ellenőrzésére szükséges intézkedéseket megteszi. A szurkolók érkezési és távozási útvonalait a rendőrség folyamatosan ellenőrzi.
A mérkőzés miatti zárásokkal kapcsolatban a közlekedők megértését és türelmét kérjük!