-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Útjára indult a fehérvári Nyugdíjas Klubok Sportvetélkedője
A tavalyi évez hasonlóan 2008-ban is megmérkőznek egymással a város nyugdíjas klubjai, mégpedig sportos formában. Az idei sportvetélkedőre összesen 17, hatfős csapat nevezett, melyeknek első körben a selejtezők alkalmával kellett megmérkőzniük. Az első játéknapot március 29.-én bonyolították le, délelőtt és délután is versengtek a nyugdíjasok a Tóparti Gimnáziumban.
2008.04.02. 21:54 |
A tavalyi évez hasonlóan 2008-ban is megmérkőznek egymással a város nyugdíjas klubjai, mégpedig sportos formában. Az idei sportvetélkedőre összesen 17, hatfős csapat nevezett, melyeknek első körben a selejtezők alkalmával kellett megmérkőzniük.
Az első játéknap délelőtti csoportjában csak három alakulat versengett, mert a Honvéd Nyugdíjas Klub betegség miatt nem állt ki, így a Vasútkörnyéki Klub kettes csapata, az Alsóvárosi Klub, és a Vörösmarty nyugdíjasai versengtek nyolc feladaton át. A Vörösmarty LSE Ligetsori Klubja Csog Imre vezetésével elsöprő sikert aratott, 29 ponttal nyerte a csoportküzdelmeket, és jutott az elődöntőbe, de továbbjutásának örülhetett a második helyen végző Alsóvárosi Klub is. A délutáni csoportból a KDP Vízügy és a Vasútkörnyéki Klub 1-es számú csapata lépett az elődöntőbe, a VAKU 2.-es csapata búcsúzni kényszerült, de meg kell hagyni, a legfinomabb pogácsát ők sütötték…
Az első játéknap délelőtti csoportjában csak három alakulat versengett, mert a Honvéd Nyugdíjas Klub betegség miatt nem állt ki, így a Vasútkörnyéki Klub kettes csapata, az Alsóvárosi Klub, és a Vörösmarty nyugdíjasai versengtek nyolc feladaton át. A Vörösmarty LSE Ligetsori Klubja Csog Imre vezetésével elsöprő sikert aratott, 29 ponttal nyerte a csoportküzdelmeket, és jutott az elődöntőbe, de továbbjutásának örülhetett a második helyen végző Alsóvárosi Klub is. A délutáni csoportból a KDP Vízügy és a Vasútkörnyéki Klub 1-es számú csapata lépett az elődöntőbe, a VAKU 2.-es csapata búcsúzni kényszerült, de meg kell hagyni, a legfinomabb pogácsát ők sütötték…