-
Öt meccset játszik júliusban a Vidi
A Vidi július 1-jén játssza első nyári felkészülési mérkőzését, ezt követően további négy találkozón lép pályára a bajnokság július 26-i rajtjáig. Megmérkőznek a BVSC-vel, a Péccsel, a Haladással és a Vasassal is.
2026.06.28. -
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Újra diákolimpiát rendeznek a Csitáry Uszodában
Újra diákolimpiát rendeznek az úszóknak a Csitáry G. Emil Uszodában november 16-án és november 18-án. A rendezvényen a város diákjai mérik össze tudásukat és bajnokokat is avatnak majd. A megmérettetésre már sok jelentkezés érkezett, de a nevezéseket még a verseny napján is le lehet adni az uszodában.
2010.11.09. 20:16 |
Újra diákolimpiát rendeznek az úszóknak a Csitáry G. Emil Uszodában november 16-án és november 18-án. A rendezvényen a város diákjai mérik össze tudásukat és bajnokokat is avatnak majd. A megmérettetésre már sok jelentkezés érkezett, de a nevezéseket még a verseny napján is le lehet adni az uszodában.A diákok gyors-, mell-, és hátúszásban valamint váltóban is mérkőznek majd, különböző korcsoportokban. A Csitáry Uszodában nemrégiben új beléptető rendszert adtak át, amely nagymértékben megkönnyíti az ellenőrzést. Az új beléptető rendszer a november közepén esedékes verseny napjain is nagy könnyebbséget jelent majd, akárcsak az új szekrényrendszer. Az augusztusban beszerelt mintegy 600 öltözőszekrény között sokkal tágasabb a hely, több természetes fény jut be a szekrényekhez és nem utolsó sorban jobban áttekinthető, ami a biztonság miatt fontos.