Újabb pofon a Cornexinek – Kiskunhalason kaptak ki a fehérváriak

A Cornexi-Alcoa-HSB Holding felsőházi rájátszásból kimaradó női kézilabda csapata a becsület jegyében lépett pályára az újonc Kiskunhalas otthonában, és alulmaradt lelkes ellenfelével szemben. A mérkőzés elején még esélyeshez méltó játékot produkáltak Szabó Edina játékosai, azonban a folytatásban a hazaiak koncentráltak jobban, és a 35. perctől végig vezetve nyerték a találkozót. A bajnokság fontosabb küzdelmeit már csak szemlélő fehérváriaknak van lehetőségük a javításra: a Magyar Kupában és az EHF-Kupában még versenyben van a Cornexi... Kiskunhalas – Cornexi-Alcoa-HSB Holding 24–21 (11-11)

2006.03.05. 11:00 |

Kiskunhalas – Cornexi-Alcoa-HSB Holding 24–21 (11-11)

Kiskunhalas, 600 néző. V: Jancsó, Marczinka

Kiskunhalas: Vörös – Baross, Kocsis 5, Kocsik 7 (3), Kósa 1, Ilyés 3, Kurgyis 2 (1). Cs: Győri (kapus), Ruskó, Koroknai 1, Micskó, Borbély 5. Edző: Zsiga Gyula

Cornexi: Sugár – Balogh 6 (1), Korgyuk 1, Szabó 1, Pádár 1, Kenyeres 3, Tápai Sz. 3 (1). Cs: Fekete, Õri E. 3, Csernus, Vaszari, Vijunaité 2, Triscsuk 1. Edző: Szabó Edina

Az eredmény alakulása: 9. p.: 2–2. 15. p.: 3–8. 35. p.: 13–13. 46. p.: 18–14. 53. p.: 21–17. 58. p.: 22–20

Kiállítások: 10, ill. 8 perc