Újabb idegenbeli Albacomp-vereség

A kosárlabda NB1 tizedik fordulójának rangadóját Szombathelyen játszották, ahol a vendég Albacomp két negyeden keresztül jól tartotta magát a listavezető Falco KC otthonában.  Hiába játszott erőteljesen a már Bradfordot is foglalkoztató fehérvári együttes, a Falco remek harmadik negyedbeli teljesítményével eldöntötte a mérkőzést. Az Albacomp játékosai ugyan nagy hajrát vágtak ki a már kissé leengedő házigazdák ellen, de csak csökkenteni tudták a különbséget. A Falco a kilencedik győzelmét aratta, az Albacomp ötödször kapott ki a bajnokság során. A szombathelyiek kulcsembere, Kálmán László ezúttal is ellenállhatatlan volt: 30 pontot vállalt a fehérváriak elleni sikerből. FALCO KC-SZOMBATHELY - ALBACOMP 90–78 (18–16, 26–19, 24–12, 22–31)
2007.12.12. 22:50 |

FALCO KC-SZOMBATHELY - ALBACOMP 90–78 (18–16, 26–19, 24–12, 22–31)

Szombathely, 3200 néző.
 V: Pálla, Bognár, Török

SZOMBATHELY: KÁLMÁN 30/3, Doyne 15, SIRICS 14/9, Kazlauskas 13, FEIGL 8. Csere: Borszéki 2, VÁRADI K. 6/3, Will 2. Edző: Szrecsko Szekulovics

ALBACOMP: Simon B. 4, Bradford 11/9, RADOVICS 26, MCCLENDON 15, Bencze 6. Csere: Dávid G. 9, Hanga 5/3, Nuber 2. Edző: Goran Miljkovics

Az eredmény alakulása: 4. p.: 6–6. 8. p.: 14–12. 13. p.: 26–20. 16. p.: 33–22. 23. p.: 51–37. 26. p.: 57–39. 33. p.: 70–51. 37. p.: 78–62
 Kipontozódott: Simon (38. p.), Borszéki (38. p.), Bencze (40. p.), Nuber (40. p.)