Újabb győzelem a felkészülés jegyében

Két héten belül negyedik mérkőzését vívta az FC Fehérvár labdarúgó csapata a felkészülés jegyében. A 2005-2006-os szezonra készülő piros-kék alakulat továbbra sem kapott gólt, a fehérváriak most az NBII bajnokának, a Felcsút együttesének hálóját terhelték meg öt góllal. Csertői Aurél alakulata az 1. félidőben egygólos előnyre tett szert, majd fordulás után csillapodott az egyébként "paprikás" hangulat, a két csapat közötti különbség azonban nőtt. A 2. félidőben támadóbb felfogásban játszó FC Fehérvár kiütötte a több, korábban a Vidiben futballozó játékost is soraiban tudó ellenfelét. FC Fehérvár - Felcsút FC 5-0 (1-0)

2005.07.13. 19:04 |

FC Fehérvár - Felcsút FC 5-0 (1-0)
 Sóstói Stadion, 400 néző

FC Fehérvár: Sebők - Csizmadia, Fehér, Koller, Horváth G. (Vincze) - Bartyik (Simon), Lattenstein (Nagy D.), Bozics (Kocsis Gábor) - Györök (Voicu), Magasföldi (Alumona), Sitku (Disztl D.).
 Vezetőedző: Csertői Aurél

Gólszerzők: Horváth Gábor, Kocsis Gábor, Ion Voicu, Disztl Dávid, Alexander Alumona

Az FC Fehérvár következő felkészülési mérkőzését Nagyszentjánoson vívja, szombaton 16 órától.