-
Oklevélátadó ünnepség
Oklevélátadó ünnepséget rendeztek pénteken délután a Székesfehérvári SZC Bugát Pál Technikumban. Az iskola életében kiemelten fontos eseményen a 2025/2026-os tanévben végzett egészségügyi, oktatási, környezetvédelmi és vízügyi ágazati szakembereket köszöntötték. Székesfehérvár közössége nevében Mészáros Attila alpolgármester gratulált és kívánt sok sikert a végzősök további pályafutásához.
2026.06.27. -
Széchenyis diákok sikere
A Székesfehérvári Szakképzési Centrum Széchenyi István Műszaki Technikumának két diákja, Preseka Zoltán (13.F) és Kreitzer Ádám (13.F) a 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpia országos döntőjében az előkelő III. helyezést érték el. A rangos innovációs versenyen „Önvezető Mopedautó fejlesztése városi környezetre” című projektjükkel értek el kimagasló eredményt.
2026.06.26. -
Emlékokleveleket adtak át
Emlékdiplomákat adtak át az Óbudai Egyetemen. Arany, ezüst és gyémánt okleveleket vehettek át a felsőoktatási intézmény jogelődjének egykori hallgatói.
2026.06.26. -
Diplomaátadó a Kodolányin
Közel nyolcszáz hallgató szerzett diplomát a Kodolányi János Egyetemen ebben a félévben. Csütörtökön alapszakon, mesterszakon es szakirányú továbbképzésen végzett hallgatók vehették át diplomájukat a MET Arénában.
2026.06.25.
Új tankonyha cukrász és szakács tanulóknak a Deák Ferenc Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskolában
Csütörtökön délelőtt avatták fel a Deák Ferenc Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola új tankonyháját. A minden konyhai igényt kielégítő, modern eszközökkel berendezett, a HACCP rendszernek is megfelelő tankonyhában egyszerre 12 diák szerezhet gyakorlati tapasztalatokat. Az itt tanuló fiatalok cukrász, szakács és felszolgáló végzettséget szereznek. A jó szakember képzéshez elengedhetetlen a XXI.századnak megfelelő gyakorlati hely biztosítás - hangzott el az átadáson. Az új tankonyha építésére és a berendezésekre mintegy 54 millió forintot költött a város. Képgalériát az átadásról itt talál!
2007.10.11. 21:54 |
Csütörtökön délelőtt avatták fel a Deák Ferenc Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola új tankonyháját. A minden konyhai igényt kielégítő, modern eszközökkel berendezett, a HACCP rendszernek is megfelelő tankonyhában egyszerre 12 diák szerezhet gyakorlati tapasztalatokat. Az itt tanuló fiatalok cukrász, szakács és felszolgáló végzettséget szereznek. Az új tankonyha építésére és a berendezésekre mintegy 54 millió forintot költött a város mondta az ünnepi avatáson Warvasovszky Tihamér polgármester. Képgalériát az átadásról itt talál!

Schmidt Flórián a Deák Ferenc Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola igazgatója kiemelte, hogy a jó szakember képzéshez elengedhetetlen a XXI.századnak megfelelő gyakorlati hely biztosítása.
Az önkormányzat beruházásában három óvodai konyhát és a Deák Ferenc Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola tankonyháját újították fel ebben az évben. A város hat évre szóló Intézményfelújítási Programjáról is szó volt a konyha átadásán. Mint elhangzott, az önkormányzat minden erejével azon van, hogy megteremtse azt a hátteret, ami alapján a diákok olyan iskolák, illetve szakmák közül választhatnak, amelyben később megtalálják számításukat Székesfehérváron.

Schmidt Flórián a Deák Ferenc Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola igazgatója kiemelte, hogy a jó szakember képzéshez elengedhetetlen a XXI.századnak megfelelő gyakorlati hely biztosítása.
Az önkormányzat beruházásában három óvodai konyhát és a Deák Ferenc Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola tankonyháját újították fel ebben az évben. A város hat évre szóló Intézményfelújítási Programjáról is szó volt a konyha átadásán. Mint elhangzott, az önkormányzat minden erejével azon van, hogy megteremtse azt a hátteret, ami alapján a diákok olyan iskolák, illetve szakmák közül választhatnak, amelyben később megtalálják számításukat Székesfehérváron.