Továbbra is uralják a bajnoki mezőnyt a fehérvári női rögbisek

Az esélyeknek megfelelően ismét győzött mindegyik bajnoki mérkőzésén a Fehérvár Rugby Club. Izgalmakat a három találkozó közül csak a középső tartogatott, azon alaposan meg kellett küzdeniük Huszti Katalinéknak, és csak a végén fordítottak a fővárosi ellenféllel szemben. A másik két meccset ellenben összesen 87 ponttal nyerték, így száz százalékos fordulót zártak Zsámbékon.
2012.04.16. 11:24 |

Fehérvár Rugby Club - Fitt - Word. 44-0 (17-0)
A fehérvári lányok igen tartalékosan léptek pályára, végig uralták a játékot, esélyt sem adtak a Fitt - Word csapatának. Pap Eszter most sem "mérte szűken a pontokat ezen a mérkőzésen 25 pontot vitt.
Huszti Katalin 15. pont, Pap Helga 6 pont.

Fehérvár Rugby Club - Exiles 15-12 (5-7)
A budapesti csapat alaposan megizzasztotta a Fehérvárt, sőt az első félidőben még vezetett is egy védelmi hiba következtében. Pap Eszter 5 pontos célja csak felélesztette a reményeket (7-5 az Exilesnek az első félidőben).
A második játékrész is a budapesti lányok újabb céljával indult 12-5 vezetett az ellenfél. Veiland Fruzsina tartotta életben a scapatot, 12 - 10-nél azonban még mindig vezetett az Exiles. A mérkőzés utolsó percében Pap Eszter 5 pontos célja aztán meghozta a fehérvári győzelmet.

Fehérvár Rugby Club - Szeged 43-0 (26-0)
A harmadik mérkőzés a mindig fitt Huszti Katalin háromszor szerzett labdát a szegediektől, háromszor egymásután célt is vitt (15-0),  követte őt Pap Helga 9 pontalt és Pap Eszter 5 ponttal, még  az első félidőben.
A másodikat is Huszti bírta a legjobban, két 5 pontos céljával és Pap Eszter 7, Pap Helga szintén 7 pontjával 43-0-ra nyert a Fehérvár Rugby Club a Szeged ellen.