Továbbra is hibátlan az Arconic- Alba - Kecskeméten is győzött a csapat

A negyedik fordulóban is folytatta győzelmi sorozatát az Arconic-Alba Fehérvár. A csapat ezúttal Kecskeméten lépett pályára, és amely nehéz ellenfélnek számít, főleg idegenben. Az Alba szoros meccsen, 5 ponttal győzőtt és gyűjtötte be a megérdemelt pontokat. Duna Aszfalt-DTKH K. - Arconic-Alba Fehérvár 99 - 104
2023.10.22. 20:04 |

Duna Aszfalt-DTKH K. - Arconic-Alba Fehérvár 99 - 104 (26-26, 50-51, 77-79)

Az Arconic-Alba Fehérvár ezúttal is a Siyani Chambers , James Dickey III , Jordan Barnett, Isaiah Philmore, Kass Balázs kezdő ötössel lépett pályára és az első negyed után 26-26-ot mutatott az eredményjelző, majd fokozatosan kapocsolt egyre nagyobb sebességbe a csapat. A második negyed végén még csak egyetlen pont volt a különbség az Alba javára (51-50), a harmadik negyedben már két ponttal vezetett a Fehérvár, végül öt pontos előnnyel és 104 Alba-ponttal zárult a kecskeméti találkozó, így négy forduló után az Az Arconic-Alba Fehérvár továbbra is veretlen a bajnokságban.

A mérkőzés embere Siyani Chambers volt 26 ponttal, 5 kiharcolt faulttal, és 7 assszisztal.