Továbbra is az élen - győzött a Videoton a Sóstón

A Soproni Liga 22. fordulójának vasárnapi találkozóján a listavezető Videoton a Nyíregyházát fogadta. A székesfehérváriak Sándor György 27. percben szerzett góljával 1-0-ra győztek, ezzel előnyük újra négy pontra nőtt a második helyezett Debrecen előtt. A Videoton végig óriási fölényben játszott, és egymás után dolgozta ki helyzeteit. KÉPEK a mérkőzésről
Videoton FC - Nyíregyháza Spartacus FC 1-0 (1-0)
2010.04.11. 20:32 |
KÉPEK a mérkőzésről

A vezetést a 27. percben szerezték meg a hazaiak, egy hosszú előreívelés után Andre Alves mellel tette a labdát Sándor György elé, a középpályás 15 méterről a hálóba lőtt. A fehérváriak ezután is támadásban maradtak, sorra alakították ki a lehetőségeket, de előnyüket nem tudták növelni. A második játékrészben kissé csökkent a hazai nyomás, de a nyírségiek nem tudtak egyenlíteni, 1-0 maradt a végeredmény. A Videoton előnye ezzel ismét négy pontra nőtt a második helyezett DVSC-TEVA előtt.

Gólszerző: Sándor a 27. percben