Továbbjutott az FC Fehérvár a Magyar Kupában - győzelem a Kozármisleny ellen

Éppúgy, ahogy a többi első osztályú együttes, az FC Fehérvár is a 2. fordulóban kapcsolódott a labdarúgó Magyar Kupa küzdelemsorozatához. A fehérváriak merész terveket szövögetnek a Kupában, hiszen Csertői Aurél alakulata a döntőig szeretne menetelni. A finálés út első állomását teljesítették a piros-kékek. Az FC Fehérvár az NBIII Dráva-csoportjában vitézkedő Kozármisleny otthonában vendégeskedett, és 3-2-es győzelmet aratott a baranyai stadionavatón. Az első félidőben hengerelt a Vidi, fordulás után azonban kimaradtak a helyzetek, s a hazaiak felzárkóztak. A továbbjutás azonban így sem forgott veszélyben. Kozármisleny - FC Fehérvár 2-3 (0-3)

2005.09.11. 10:27 |

Kozármisleny SE-FC Fehérvár 2-3 (0-3)
 Kozármisleny, 700 néző
 Vezette: Sóthy (Beidek, Kiss)

Kozármisleny SE: Torma-Both, Kovács P., Tóth I.- Dalmi (Suba, 59. perc), Farkas M., Bodor
(Farkas Bálint. 70. perc), Kanizsai (Gergely, 76. perc), Tóth Z.-Hergenrőder, Laurer
 Vezetőedző: Udvardi Zoltán

FC Fehérvár: Sebők-Csizmadia, Kuttor, Koller, Vincze Z.-Lattenstein, Farkas Balázs, Bozic-Sitku, Disztl D. (Alumona 54.perc), Györök (Nagy D. 54. perc)
 Vezetőedző: Csertői Aurél

Gólszerzők: Hergenrőder (50. perc), Farkas M. (81. perc) illetve Farkas Balázs (9. perc), Bozic (31. perc), Sitku (39. perc)

Sárga lapok: Kovács P., Tóth I., Farkas M. illetve Disztl D., Koller, Bozic

Piros lap: Lattenstein