Továbbjutott a Ligában az FC Fehérvár

Továbbjutott a Ligakupa csoportküzdelmeiből az FC Fehérvár. A piros-kékek a Paks együttesét látták vendégül a csoportmeccsek utolsó fordulójában. A fehérváriak már korán vezetést szereztek Kocsis Gábor révén, de még az első félidőben Balaskó góljával egyenlített a Paks. A második játékrésben ellenfele fölé kerekedett a Vidi, Farkas Balázs a 65. percben, Sitku Illés pedig a 82.-ben talált a vendégek kapujába. Az FC Fehérvár 3-1-es győzelmével a Honvéd - Újpest összecsapás eredményétől függetlenül továbbjutott az egyenes kieséses táblára. FC Fehérvár - Paksi FC  3-1 (1-1)
2007.10.10. 10:48 |

FC Fehérvár - Paksi FC  3-1  (1-1)

FC Fehérvár: Németh- Fehér (Nagy D.), Koller, Horváth G., Mohl- Kocsis (Bozic), Csobánki (Bölcsföldi), Farkas- Dvéri- Simek, Sitku

Paksi FC: Kovács- Salamon, Horváth, Hanák, Heffler (Vári) - Tamási, Kiss (Varga), Böde, Balaskó,- Márkus (Csehi), Tököli

Sárga lap: Simek, Koller, Csobánki, Horváth
 Gólszerzők: Kocsis (6.), Balaskó (21.), Farkas (65.), Sitku (82)