-
Sportprogram ünnepek alatt
Az ünnepek alatt sem maradunk sportmérkőzések nélkül – jégkorongban és kosárlabdában igazi meccsdömping várható olyan csemegékkel, mint a Hydro Fehérvár AV19 – Klagenfurt összecsapás vagy a Falco KC Szombathely – Alba Fehérvár rangadó, de pályára lép az Alba Fehérvár KC női kézilabdacsapata és a MÁV Előre Foxconn férfi és női röplabdacsapata is.
2025.12.17. -
A Városi Sí-Bank nyitvatartása
A Székesfehérvári Városi Sí-Bank a téli szünetben is várja a síelésre készülőket a Vasvári Pál Általános Iskolában december 22-től január 4-ig.
2025.12.16. -
Sportos évzáró a Bregyóban
A 101 éves ARAK idén is a Bregyó közi Regionális Atlétikai Központban tartotta hagyományos, karácsonyi évzáró rendezvényét. Az ünnepi műsor mellett díjazták az egyesület bajnokait és kiemelkedő eredményeket elért sportolóit.
2025.12.16. -
Évzáró a Volánnál
Világbajnoki sikert, valamint számos aranyérmet is magukénak tudhatnak az Alba Volán Öttusa Szakosztály ifjú sportolói. Az egyesület pénteken este tartotta évzáró rendezvényét.
2025.12.15.
Többszáz gyerek érkezett a Telekom Labdarúgó Diákolimpia megyei döntőjére
Több tucat focicsapat több száz játékosa érkezett Maroshegyre szombaton, hogy részt vegyen a Telekom Labdarúgó Diákolimpia Fejér megyei döntőjén. A sporteseményen több korcsoportban, alap- és középfokú oktatási intézmények lány és fiú tanulói küzdenek meg az országos döntőbe jutásért. Fejér megyében közel kétezer gyerek űzi a labdarúgást szervezett keretek között.
2013.05.11. 11:42 |
Több tucat focicsapat több száz játékosa érkezett Maroshegyre szombaton, hogy részt vegyen a Telekom Labdarúgó Diákolimpia Fejér megyei döntőjén. A sporteseményen több korcsoportban, alap- és középfokú oktatási intézmények lány és fiú tanulói küzdenek meg az országos döntőbe jutásért. Fejér megyében közel kétezer gyerek űzi a labdarúgást szervezett keretek között.

A sóstói pályán nemcsak a labdarúgó palántákat, hanem az őket kísérő tanárokat, családtagokat és a csapatokért szurkoló közönséget is ingyenes családi programok, ügyességi versenyek, értékes nyeremények várták.

A tornát Mészáros Attila ifjúsági tanácsnok nyitotta meg, aki elmondta, Székesfehérvár nemcsak az élsportban a „Bajnokok Városa” hanem az utánpótlás terén is. A tanácsnok szólt az úszók, az ARAK atléták és az öttusázók utánpótlás versenyzőinek kiemelkedő eredményeiről is. Kiemelte, hogy a város az infrastruktúra javításával kívánja segíteni az ifjú sportolók jövőbeli sikereit.
A tornán résztvevő gyerekek és szüleik lelkendezve fogadták a hozzájuk látogató nagy futball-barát Harsányi Leventét és Szász Kittit, a labdazsonglőrt, a freestyle világbajnokot, aki a diákolimpia megkezdése előtt adott számot rendkívüli tudásáról. Ezt követően kezdődött meg a küzdelem, a kilátogatók sok tehetséges labdarúgó- palántát és ügyes megmozdulást láthattak.