Tíz góllal győzőtt Kiskunhalason a Cornexi-Alcoa-HSB

Magabiztos győzelmet aratott a Cornexi-Alcoa-HSB Holding a női kézilabda bajnokság egyetlen pénteki mérkőzésén a Kiskunhalasi NKSE otthonában. Kiskunhalasi NKSE-Cornexi-Alcoa-HSB Holding 23-33 (13-17) A Cornexi-Alcoa-HSB Holding legközelebb vasárnap 18 órakor hazai környezetben a Dunaferr csapatát fogadja -olvasható a fehervarsport.hu weboldalon.

2005.02.26. 09:22 |

Magabiztos győzelmet aratott a Cornexi-Alcoa-HSB Holding a női kézilabda bajnokság egyetlen pénteki mérkőzésén a Kiskunhalasi NKSE otthonában.

Kiskunhalasi NKSE-Cornexi-Alcoa-HSB Holding 23-33 (13-17)
Kiskunhalas, 600 néző
Vezette: Horváth, Németh

Az eredmény alakulása. 4.perc: 2-2, 10.perc: 3-8, 15.perc: 9-10, 40.perc: 14-21, 49.perc: 14-27, 58.perc: 21-32

A Cornexi-Alcoa-HSB Holding legközelebb vasárnap 18 órakor hazai környezetben a Dunaferr csapatát fogadja.