-
A fiatalokra épít a FIVOSZ
A Fiatal Vállalkozók Országos Szövetsége (FIVOSZ) Fejér vármegyei szervezete tovább erősíti közösségét: Tóth Zita személyében új alelnökkel bővül a csapat, amelynek célja változatlanul a fiatal vállalkozók támogatása, edukációja és közösségbe szervezése.
2026.05.01. -
Partnerségi megállapodás
Együttműködési megállapodást kötött a Fejér Vármegyei Mérnöki Kamara és a Fejér Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara, a Pro Albensis Üzleti Szolgáltató Nonprofit Kft. közreműködésével. A szakmai rendezvények kölcsönös támogatása, közös egyetemi programok szervezése, valamint pályaorientációs együttműködés is része annak a partnerségi törekvésnek, amely újabb lendületet adhat Fejér vármegye gazdasági és műszaki életének.
2026.04.25. -
Lányok napja a robotika világában
Az Óbudai Egyetem Alba Regia Kara idén is csatlakozott a Lányok Napja országos programhoz. Interaktív előadások, kvízjátékok várták a 12 év feletti résztvevőket, hogy megismerhessék a 21. század informatikai, mérnöki és menedzsment kihívásait. A közel harmincfős csapat betekintett az egyetemen folyó képzésekbe, és tartalmas sétát tett a Mobil robotika és a Virtuális valóság laborokban is.
2026.04.23. -
VOSZ fórum a Sóstón
Székesfehérvár idei évi költségvetése, a város gazdasági tervei és a közvetlen uniós forráslehetőségek voltak a központi témák a VOSZ Fejér Vármegyei Szervezete által útjára indított vállalkozói fórumsorozat második találkozóján. Szó volt útfejlesztésekről, közösségi közlekedésről és a szakképzésről is.
2026.04.22.
Tíz éves születésnapját ünnepli a székesfehérvári Alba Plaza
A sport és az egészséges életmód jegyében ünnepli tíz éves születésnapját a Székesfehérvári Alba Plaza bevásárlóközpont. A programokról és az áruház tíz éves fehérvári működéséről ma délelőtt tartottak sajtótájékoztatót. A Székesfehérvári Alba Plaza alapkövét 1998 augusztusában rakták le és 99 júniusában nyitotta meg kapuit az áruház.
2009.05.28. 13:11 |
A sport és az egészséges életmód jegyében ünnepli tíz éves születésnapját a Székesfehérvári Alba Plaza bevásárlóközpont. A programokról és az áruház tíz éves fehérvári működéséről ma délelőtt tartottak sajtótájékoztatót.
A Székesfehérvári Alba Plaza alapkövét 1998 augusztusában rakták le és 99 júniusában nyitotta meg kapuit az áruház. Naponta mintegy húszezer ember fordul meg a 70-75 üzletet befogadó központban, azonban volt olyan nap is a közelmúltban, hogy majd 40 ezer ember járt az áruházban. A cégcsoport székesfehérvári áruháza az egyik legjobban teljesítő üzlet az országban. A Murvás parkoló is szóba került a bevásárlóközpont 10 éves születésnapjáról szóló sajtótájékoztatón. A tervezés és a talajvizsgálatok zajlanak jelenleg a területen. Elhangzott, hogy 2-3 év mire elkezdődhet az építkezés a területen.
A bevásárlóközpont születésnapi programjai:

A bevásárlóközpont születésnapi programjai:
