Tíz emberrel egyenlített az FC Fehérvár – Pontot szerzett az FTC Fehérváron

Hosszú téli pihenőt követően ismét benépesült a Sóstói Stadion, a Borsodi Liga 16. fordulójában a Ferencvárost fogadta az FC Fehérvár. A mély talajú pályán sokáig nem bírtak egymással a felek, a félidőben gólnélküli döntetlen volt az állás. Az 58. percben Csizmadia megkapta második sárga lapját, így megfogyatkozott Csertői Aurél alakulata, ennek ellenére a hazaiak aktívabban futballoztak, több gólhelyzetet is kidolgoztak... FC Fehérvár – Ferencváros 1-1 (0-0)

2006.02.26. 15:47 |

Hosszú téli pihenőt követően ismét benépesült a Sóstói Stadion, a Borsodi Liga 16. fordulójában a Ferencvárost fogadta az FC Fehérvár. A mély talajú pályán sokáig nem bírtak egymással a felek, a félidőben gólnélküli döntetlen volt az állás.

Az 58. percben Csizmadia megkapta második sárga lapját, így megfogyatkozott Csertői Aurél alakulata, ennek ellenére a hazaiak aktívabban futballoztak, több gólhelyzetet is kidolgoztak. A 80. percben azonban egy ferencvárosi szabadrúgásnál elaludtak a fehérváriak, és Tímár 8 méterről csúsztatott a kapuba, 0-1. A fél órán át emberhátrányban játszó Vidi azonban nem roppant össze, és a 86. percben egyenlített. Amíg a zöld-fehérek szabadrúgáshoz állították sorfalukat, addig a gyorsan legúrított labdával a csereként beállt Lattenstein húzott a kapu felé, és Kemenes kapus mellett a hálóba lőtt, 1-1. A hazai döntetlennel az FC Fehérvár visszacsúszott a tabella 3. helyére.

FC Fehérvár – Ferencváros 1-1 (0-0)