-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Teltházas Szurkolói Ankét a Városházán - a csapat új mezét is bemutatták
A labdarúgó bajnoki idénykezdetből a szurkolók sem maradhatnak ki. Az FC Fehérvár a szombati bajnoki rajt előtt szurkolói ankét keretében hangolódhattak a 2008-09-es idényre. A Városháza Nagytanácstermében tartott ankéton a drukkerek megismerkedhettek az új játékosokkal, a csapat új mezével, és a klub célkitűzéseivel.
2008.07.24. 00:30 |
A labdarúgó bajnoki idénykezdetből a szurkolók sem maradhatnak ki. Az FC Fehérvár a szombati bajnoki rajt előtt szurkolói ankét keretében hangolódhattak a 2008-09-es idényre. A Városháza Nagytanácstermében tartott ankéton a drukkerek megismerkedhettek az új játékosokkal, a csapat új mezével, és a klub célkitűzéseivel.Telt ház fogadta az FC Fehérvár vezetőit, játékosait a futballcsapat szurkolói ankétján. A futballbarátok megismerkedhettek a fehérváriak új, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat címerével díszített mezével, valamint az újonnan igazolt játékosokkal. Az ankéton jelen volt Pavlicic, Vujovic, Filipovic, Radovic, Andic, a csapatkapitány Koller Ákos, valamint Nagy Tamás, Elek Ákos, és Palkó Dávid is. Disztl László vezetőedző a felkészülésről, dr. Mezey György a célkitűzésekről számolt be. A tulajdonos, Garancsi István felszólalását vastaps kísérte, és tapsvihar köszöntötte a szabadságát megszakító polgármester, Warvasovszky Tihamér állásfoglalását is, mely szerint a város kiáll a jelenlegi klubvezetés mellett, hiszen Fehérvárnak szüksége van a minőségi futballra.
Az ankéton nem maradt el a szurkolók hagyományos díjátadása sem, a drukkerek szavazatai alapján a csapat kapusa Sebők Zsolt bizonyult a Vidi legjobb játékosának az elmúlt idényben.