-
A sport a mindene!
A sportban, a rendszeres napi mozgásban és a folyamatos aktivitásban látja hosszú életének titkát a székesfehérvári Gazdik Ferenc, aki június 3-án ünnepelte a 90. születésnapját. A jeles évforduló tiszteletére Kovács Zsoltné önkormányzati képviselő köszöntötte fel őt a gratuláló emléklappal és városunk ajándékaival.
2026.06.23. -
Alakul az Alba kerete
Az már korábban eldőlt, hogy a fehérvári kosarasok új vezetőedzővel és új légiósokkal vágnak neki a következő idénynek. A maradó magyarok mellett válogatott centert, minden hájjal megkent, rutinos légióst és egy tehetséges fiatal erőcsatárt is igazolt már a klub, melyet a Honvédtól érkező Zlatko Jovanovics vezethet vissza az őt megillető helyre.
2026.06.23. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19. -
A legjobb tesitanárok
Megválasztották az év kedvenc tesitanárát a Magyar Diáksport Szövetség és a K&H Bank közös szervezésében. Fejér vármegyében ezúttal dégi, cecei és sárbogárdi tanárok lettek a legnépszerűbbek.
2026.06.18.
Távozik a Vidi kispadjáról Varga István vezetőedző
Nem sikerült elérnie az FC Fehérvár eggyüttesének a kitűzött célt, vagyis a Soproni Liga első négy helyének valamelyikét, így Varga István vezetőedző a mai Újpest elleni mérkőzésen ül utoljára a kispadon. A csapatnál az öszi szezon derekától edzősködő szakember szerződése június 30-án lejár, és úgy tartja tiztességesnek, hogy nem is tárgyal a folytatásról. Az NB I-es labdarúgó bajnokság utolsó, 30. mérkőzésén azonban még ő ül a Vidi kispadján.
2009.05.29. 14:46 |
Nem sikerült elérnie az FC Fehérvár eggyüttesének a kitűzött célt, vagyis a Soproni Liga első négy helyének valamelyikét, így Varga István vezetőedző a mai Újpest elleni mérkőzésen ül utoljára a kispadon. A csapatnál az öszi szezon derekától edzősködő szakember szerződése június 30-án lejár, és úgy tartja tiztességesnek, hogy nem is tárgyal a folytatásról. Az NB I-es labdarúgó bajnokság utolsó, 30. mérkőzésén azonban még ő ül a Vidi kispadján.