"Technikai K.O." a Fierst Fielden, nem bírta végig a meccset Enthroners ellenfele

Az AFL Divízió 2. alapszakaszának utolsó mérkőzését játszotta a fehérvári amerikai futball-csapat. Nem volt épp az egyenlő erők küzdelme, az eleve szűk kerettel érkező Pannonia Eagles semmiféle ellenállást nem tudott tanúsítani, és a negyedik negyed elején jobbnak látta feladni a küzdelmet.
2021.10.16. 17:44 |

A vendégcsapat nagyon szűk kerettel, mindösszesen 16 játékossal érkezett a First Fieldre, ez már előrevetítette, hogy nem ma fogják megszerezni első győzelmüket a Baumgarteniek. Ennek megfelelően a Koronázók végigdominálták az első félidőt, és Baranyai, Benedek és Bakonyvári, Szakácsi 2-2 TD-javal nagyon gyorsan lerendezték a mérkőzést, 42-0-s eredménnyel vonultak pihenőre a csapatok.

A második félidő már futóórával zajlott, Tóth Levente gyorsan 49-0 ra alakította az eredményt. A negyedik negyed első percében a Pannonia Eagles feladta a mérkőzést és a játékvezetők a kérésnek megfelelően lefujtàk a mérkőzést. A Fehérvári szurkolók nagyon szimpatikusan vastapssal köszönték meg a hullafáradt osztrákoknak a helytállástFolytatás október 30-án a First Fielden, ahol már a döntőbe jutás és a Divízió 1-be jutás a tét! - számolt be róla facebook-oldalán a Fehérvár Enthroners.