-
Az MMA visszatér!
A tavalyi esztendő után ismét nagyszabású MMA-gálának ad otthont november 13-án a MET Aréna. A nemzetközi ketrecharc-gála sztárokat, parázs csatákat, fantasztikus hangulatot és látványos show-t ígér. Jegyek már kaphatók az eseményre.
2026.08.25. -
Rá kell lőni, Lajos!
A fenti szavakat Gulyás László, az UEFA-Kupa-menetelést végigkísérő sportriporter kiáltotta világgá 1985 májusában, amikor a Real Madrid elleni döntő visszavágójának 86. percében Májer Lajos bombagólt szerzett a Bernabéuban. A sárbogárdi születésű „Matyi” a Videotonban eltöltött tizennégy éve alatt ördögi cselekkel, zseniális gólpasszokkal és felejthetetlen alakításokkal lopta be magát a szurkolói szívekbe.
2026.08.24. -
Ketrecharc-gála a MET Arénában
A tavalyi nagysikerű rendezvény után ismét Székesfehérvárra érkezik a nemzetközi ketrecharc-gála, ami idén még több showt, és izgalmas küzdelmeket ígér. A CombatX gála november 13-án lesz a MET Arénában.
2026.08.25. -
Célbaugró bajnokság Börgöndön
Az Albatrosz Repülő Egyesület szervezi a 63. Magyar Nemzeti Ejtőernyős Célbaugró Bajnokságot, tehát idén Börgönd ad otthont a nagyszabású megmérettetésnek. A verseny augusztus 29. és 30. között várja az érdeklődőket a Börgöndi repülőtéren.
2026.08.25.
Tanulságos edzőmeccset játszott az Alcoa FKC a Váccal
Az új bajnoki szezon bevezető felkészülési időszak első mérkőzését játszották pénteken Székesfehérváron. Az FKC a Vác csapatát fogadta, és a vendégek sima győzelmet arattak. "Egy nagyon fiatal csapattal vettük fel a küzdelmet a Vác ellen, az eredmény sajnos a vendégek sokgólos győzelmét hozta, de úgy gondolom, ennyi volt is a csapatok között." - nyilatkozta Mihály Attila, az Alcoa FKC vezetőedzője a klub hivatalos honlapján.
2010.07.18. 09:33 |
Az új bajnoki szezon bevezető felkészülési időszak első mérkőzését játszották pénteken Székesfehérváron. Az FKC a Vác csapatát fogadta, és a vendégek sima győzelmet arattak.

"Egy nagyon fiatal csapattal vettük fel a küzdelmet a Vác ellen, az eredmény sajnos a vendégek sokgólos győzelmét hozta, de úgy gondolom, ennyi volt is a csapatok között." - nyilatkozta Mihály Attila, az Alcoa FKC vezetőedzője a klub hivatalos honlapján. "Mégis nagyon hasznosnak ítélem meg a meccset, mert ilyen alkalmakkor látom, hogy a fiatalok közül kinek mekkora szerepet adhatok majd a bajnokságban. Kétszer tizenöt percig tudtuk tartani magunkat, de tudomásul kell vennünk, hogy ezek a gyerekek pillanatnyilag sem tudásban, sem tömegben és természetesen rutinban sem érik el azt a szintet, amit a Vác képvisel. Voltak jó momentumok, de nagyon tanulságos volt a meccs, mindenképpen megérte. Tizenegy edzés után lejátszottunk egy meccset, láttam, hogy kiben mennyi mentális tartalék van, és ezt mennyire tudják mozgósítani. Jövő héten ha minden jól megy, Tilinger Tamara már fog tudni játszani, ami mind támadójátékunkban, mind védekezésben nyilván változást hoz.“
Alcoa FKC – SYMA Váci NKSE 14-38 (6-15)
Székesfehérvár, Köfém Sportcsarnok