-
ARAK évzáró
A 101 éves ARAK idén is a Bregyó közi Regionális Atlétikai Központban tartotta hagyományos, karácsonyi évzáró rendezvényét. Az ünnepi műsor mellett díjazták az egyesület bajnokait és kiemelkedő eredményeket elért sportolóit. A jó hangulatú estét szokás szerint morzsaparti zárta.
2025.12.15. -
Árverés hokimezekből
Az elmúlt évekhez hasonlóan az adventi időszakban ezúttal is egyedi mezekben lép jégre a Volán, melyeket árverésre bocsátanak. A meccsen viselt mezekre való licitálás mellett a speciális dresszekből saját névvel és számmal rendelni is lehet.
2025.12.15. -
Évzáró a Volánnál
Világbajnoki sikert, valamint számos aranyérmet is magukénak tudhatnak az Alba Volán Öttusa Szakosztály ifjú sportolói. Az egyesület pénteken este tartotta évzáró rendezvényét.
2025.12.15. -
Új falmászó terem Fehérváron
Bővült a falmászó termek száma Székesfehérváron. A Horvát István utcai épületben boulder pályákon hódolhatnak a sportnak a falmászás szerelmesei.
2025.12.15.
Szurkolói „Most mutasd meg!” - Kosárlabda topiktorna Székesfehérvárott
Az Internet “fórumbajnokai” most megmutathatják, mit tudnak! A kosárlabda témájában véleményüket a világhálón megosztó szurkolók most ismét parkettre léphetnek; no nem kedvenc csapatuk játékosainak vállát veregetik meg egy-egy győzelmet követően, nem kritizálják az edzőt, bírót, játékost, hanem kosaraznak. Idén a bajnokságban ezüstérmes csapat szurkolói látják vendégül a drukkerek mezőnyét, tehát Fehérvár a helyszín.
Az Internet “fórumbajnokai” most megmutathatják, mit tudnak! A kosárlabda témájában véleményüket a világhálón megosztó szurkolók most ismét parkettre léphetnek; no nem kedvenc csapatuk játékosainak vállát veregetik meg egy-egy győzelmet követően, nem kritizálják az edzőt, bírót, játékost, hanem kosaraznak.
A topiktorna első viadala 2002-ben volt, a fórumon felvetett, és azóta is alapvető szabálynak számító ötlet alapján az aktuális bajnok (akkor a Paks) otthonában. A torna teljesen amatőr szervezésű, bár ez a színvonalon cseppet sem látszik. Eddig Paks, Körmend, és Kaposvár volt a helyszín, mint bajnok házigazda, a szabály szerint azonban kétszer egymás után nem köteles ugyanaz a szurkolótábor vendégül látni a többieket, így most az ezüstérmesé a feladat. Idén tehát az Albacomp szurkolóié.
Az ötödik topiktornát július 29-30-án rendezik Székesfehérvárott. A megmérettetésre tíz csapat szurkolói érkeznek Paksról, Debrecenből, Körmendről, Szolnokról, Szombathelyről, Pécsről, Kaposvárról, Kecskemétről, Dombóvárról, s persze Fehérvárról.