Szünet után vált biztossá a Fehérvár Futsal újabb győzelme

Az NB II-es rájátszás első fordulójában 8-5-re nyert a Fehérvár Futsal-Balogh 2000 csapata a Külker ellen. Az első félidőben még csak 2-0-ra vezettek a hazaiak a VOK-ban, fordulást követően viszont már 6-1 is állt a táblán, és végül behúzták a meccset Végváriék. A Dunakeszi legyőzte a Ferencvárost, így most második a Fehérvár, amely jövő hétfőn épp a Fradit fogadja majd hazai pályán.
2013.04.23. 14:17 |

Molnár Csaba és Molnár Viktor góljával vezetett szünetben a Fehérvár Futsal, de egyenrangú ellenfél volt a rutinos Külker. Éppen ezért jól jött a második félidei gólparádé, amikor öt perc alatt négyet is lőttek a hazaiak, Végvári Ádám egymaga kettőt. Bár közben szépített, egyenlíteni nem tudott a Külker az olykor indulatos meccsen. A vége 8-5 lett (Szőlősi Tibor, Tóth Róbert és Béres Zoltán szerzett még gólt), vagyis jól kezdődött a rájátszás. Folytatás jövő hétfőn, szintén a VOK-ban, 20-30-kor a Ferencváros ellen - jelenleg 2., vagyis osztályozót jelentő helyen áll a Fehérvár a Nyugati-csoportban.