-
Alba győzelem az OSE ellen
Az Alba Fehérvár kosarasai a válogatott szünet után, szombaton este fogadták az OSE csapatát az Alba Regia Sportcsarnokban. A végig kiélezett meccs a végjátékban dőlt el, végül Pongó és Vojvoda pontossága billentette a mérleg nyelvét az Alba felé.ALBA FEHÉRVÁR–MVM-OSE LIONS 87–84 (19–27, 21–17, 26–22, 21–18)
2025.12.06. -
Gerlach győztes bemutatkozása
A Hydro Fehérvár AV19 hétvégén idegenbeli túrára utazott Ausztriába, szombaton Innsbruckban lépett pályára a csapat. A Volán az újonnan igazolt Max Gerlach két találatának köszönhetően győztesen távozott Tirolból, holnap pedig a Vorarlberg ellen folytathatja a pontok gyűjtését.Innsbruck - Hydro Fehérvár AV19 2-4
2025.12.06. -
Skate Fehérvár a MET Arénában
A MET Aréna ismét rangos nemzetközi műkorcsolya-versenynek ad otthont: vasárnapig tart a Skate Fehérvár, a European Criterium sorozat második állomása. A verseny csütörtökön kezdődött el.
2025.12.05. -
Fehérvári házaspár a SportBarátokban
Zárórészéhez érkezett a népszerű SportBarátok beszélgetéssorozat 2025-ben. Vakler Lajos vendégei ezúttal egy nemzetközileg is ismert és elismert házaspár Pánczél Anikó és Abkarovits Géza voltak.
2025.12.04.
Szoros mérkőzésen győzött a Volán a DAC ellen
3-1-s győzelmet aratott az Alba Volán-FeVita jégkorongcsapata a Dunaújvárosi AC ellen hazai pályán az Interliga és a magyar bajnokság újabb fordulójában. A változatos és izgalmakban bővelkedő mérkőzésen Tőkési Rusznyak és Majoross, illetve Ladányi volt eredményes.
3-1-s győzelmet aratott az Alba Volán-FeVita jégkorongcsapata a Dunaújvárosi AC ellen hazai pályán az Interliga és a magyar bajnokság újabb fordulójában. A változatos és izgalmakban bővelkedő mérkőzésen Tőkési Rusznyak és Majoross, illetve Ladányi volt eredményes.
Szoros mérkőzésre számítottak mindkét oldalon a találkozó előtt, ennek megfelelően kezdődött a rangadó. Számos helyzet alakult ki a kapuk előtt, ám mind Budai, mind Szuper remek napot fogott ki. A 18. percben az emberhátrányban játszó vendégek Ladányi révén szereztek vezetést.
A második harmad elején gyorsan jött az egyenlítés, egy kipattanó korongot Tőkési juttatott a kapuba. A támadók mindkét oldalon veszélyeztettek, de a kapusok továbbra is szenzációs formában védtek.
A harmadik harmadban tovább fokozódott a hangulat, hiszen a 7. percben Kiss átadása után Rusznyak a dunaújvárosi kapu mögül érkezve Szuper mellett betalált. A vendégek ezután mindent megtettek az egyenlítés érdekében, az utolsó percben a kapust is lehozták. A fehérváriaknak sikerült ezt követően korongot szerezniük, és Majoross az üres kapuba talált be, beállítva a 3-1-s végeredményt.
