Szombaton megkezdődött a magyar rögbi bajnokság tavaszi szezonja!

A Fehérvár Rugby Club Nagykőrösre utazott a jelenleg veretlen Honfoglalók csapatához. Bár kis létszámmal tudtak utazni, de elszánt volt a csapat hogy meglepjék fiatal ellenfelüket. Honfoglalók - FRC 66-14

2021.03.08. 07:40 |

Jövő héten március 13-án 14 órakor hazai pályán fogadjak az FRC a MedEx project csapatát és igyekszik kiküszöbölni a csorbát.

Nagykőrösön az ellenfél szerezte meg az első három célt a mérkőzés elején, azonban a Fehérvár nem adta fel, próbálták látóhatáron belül tartani az ellenfelet. A 30. perc környékén Erős Regő szemfüles labdaszerzésének és Molnár Barnával való offlood passzáknak köszönhetően megszerezte az első célját a Fehérvár, de az ellenfelet nem sikerült vele megzavarni. A félidőben 25 - 7-el fordultak. A második félidő elején nekiveselkedtek újra és sikerült is célt szereznie a FRC-nek Molnár Barna áttörését követően. De kiütött a sok hiányzó a keretből és az összeszokottság hiánya, így a nagykőrösiek nagy különbséggel nyerték a találkozót.

"A meccs pozitívuma hogy Veszprémi Levente személyében új játékos mutatkozhatott be a felnőtt csapatban, és remekül helyt állt leváló és a számára idegen szélső pozícióban is." - mondta el a meccs végén Antal Benjamin vezető edző.