-
Oklevélátadó ünnepség
Oklevélátadó ünnepséget rendeztek pénteken délután a Székesfehérvári SZC Bugát Pál Technikumban. Az iskola életében kiemelten fontos eseményen a 2025/2026-os tanévben végzett egészségügyi, oktatási, környezetvédelmi és vízügyi ágazati szakembereket köszöntötték. Székesfehérvár közössége nevében Mészáros Attila alpolgármester gratulált és kívánt sok sikert a végzősök további pályafutásához.
2026.06.27. -
Széchenyis diákok sikere
A Székesfehérvári Szakképzési Centrum Széchenyi István Műszaki Technikumának két diákja, Preseka Zoltán (13.F) és Kreitzer Ádám (13.F) a 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpia országos döntőjében az előkelő III. helyezést érték el. A rangos innovációs versenyen „Önvezető Mopedautó fejlesztése városi környezetre” című projektjükkel értek el kimagasló eredményt.
2026.06.26. -
Emlékokleveleket adtak át
Emlékdiplomákat adtak át az Óbudai Egyetemen. Arany, ezüst és gyémánt okleveleket vehettek át a felsőoktatási intézmény jogelődjének egykori hallgatói.
2026.06.26. -
Diplomaátadó a Kodolányin
Közel nyolcszáz hallgató szerzett diplomát a Kodolányi János Egyetemen ebben a félévben. Csütörtökön alapszakon, mesterszakon es szakirányú továbbképzésen végzett hallgatók vehették át diplomájukat a MET Arénában.
2026.06.25.
Szerdán délután rendezték a Közlekedésismereti Tanulmányi Versenyt a városban
Szerdán délután rendezték Székesfehérváron a IV. és VIII. osztályosok Közlekedésismereti Tanulmányi Versenyét. Elméleti és ügyességi tesztekben mérték össze tudásukat a versenyzők. Délután négy órára a végeredmény is megszületett. A IV. osztályosok közötti versenyt Kane Szula nyerte, a VIII. osztlyosok között Pajor Zoltán bizonyult a legjobbnak. Mindketten a Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskola tanulói és ők ketten képviselik Fejér megyét a Tatán megrendezésre kerülő országos versenyen.
2007.03.08. 08:35 |
Szerdán délután rendezték Székesfehérváron a IV. és VIII. osztályosok Közlekedésismereti Tanulmányi Versenyét. Elméleti és ügyességi tesztekben mérték össze tudásukat a versenyzők.
Délután négy órára a végeredmény is megszületett. A IV. osztályosok közötti versenyt Kane Szula nyerte, a VIII. osztlyosok között Pajor Zoltán bizonyult a legjobbnak. Mindketten a Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskola tanulói és ők ketten képviselik Fejér megyét a Tatán megrendezésre kerülő országos versenyen.
A IV. osztályosok között a II. helyezést Csete Dezső csőri kisiskolás, a III. helyezést Montsko Balázs Szfvár. István király Általános Iskola tanulója szerezte meg.
A nyolcadikosok második legjobbja lett Sáfár Milán a Táncsics Iskola tanulója Székesfehérvárról, a harmadik lett Kiss Barnabás Lajoskomáromból.
A gyerekek és a szervezők kitettek magukért, valamennyiőjüknek kijár az elismerés.
Délután négy órára a végeredmény is megszületett. A IV. osztályosok közötti versenyt Kane Szula nyerte, a VIII. osztlyosok között Pajor Zoltán bizonyult a legjobbnak. Mindketten a Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskola tanulói és ők ketten képviselik Fejér megyét a Tatán megrendezésre kerülő országos versenyen.
A IV. osztályosok között a II. helyezést Csete Dezső csőri kisiskolás, a III. helyezést Montsko Balázs Szfvár. István király Általános Iskola tanulója szerezte meg.
A nyolcadikosok második legjobbja lett Sáfár Milán a Táncsics Iskola tanulója Székesfehérvárról, a harmadik lett Kiss Barnabás Lajoskomáromból.
A gyerekek és a szervezők kitettek magukért, valamennyiőjüknek kijár az elismerés.