-
Az MMA visszatér!
A tavalyi esztendő után ismét nagyszabású MMA-gálának ad otthont november 13-án a MET Aréna. A nemzetközi ketrecharc-gála sztárokat, parázs csatákat, fantasztikus hangulatot és látványos show-t ígér. Jegyek már kaphatók az eseményre.
2026.08.25. -
Rá kell lőni, Lajos!
A fenti szavakat Gulyás László, az UEFA-Kupa-menetelést végigkísérő sportriporter kiáltotta világgá 1985 májusában, amikor a Real Madrid elleni döntő visszavágójának 86. percében Májer Lajos bombagólt szerzett a Bernabéuban. A sárbogárdi születésű „Matyi” a Videotonban eltöltött tizennégy éve alatt ördögi cselekkel, zseniális gólpasszokkal és felejthetetlen alakításokkal lopta be magát a szurkolói szívekbe.
2026.08.24. -
Ketrecharc-gála a MET Arénában
A tavalyi nagysikerű rendezvény után ismét Székesfehérvárra érkezik a nemzetközi ketrecharc-gála, ami idén még több showt, és izgalmas küzdelmeket ígér. A CombatX gála november 13-án lesz a MET Arénában.
2026.08.25. -
Célbaugró bajnokság Börgöndön
Az Albatrosz Repülő Egyesület szervezi a 63. Magyar Nemzeti Ejtőernyős Célbaugró Bajnokságot, tehát idén Börgönd ad otthont a nagyszabású megmérettetésnek. A verseny augusztus 29. és 30. között várja az érdeklődőket a Börgöndi repülőtéren.
2026.08.25.
Szép eredmények a hosszútávúszók vasárnapi fedettpályás uszodai országos bajnokságán Fehérváron
Néhány jobb eredményt is rögzíthettek az időmérők a hosszútávúszók vasárnapi fedettpályás uszodai országos bajnokságán Székesfehérváron a Csitáry G. Emil Uszodában, ahonnan ugyanakkor több neves versenyző is hiányzott sérülés, betegség vagy éppen tanulmányi kötelezettség miatt. Így is rajthoz állt mintegy hatvan úszó és akadtak figyelemre méltó teljesítmények is: az élre kívánkozik Kutasi Gergely neve, aki ötezer méter gyorson 56:14 percen belül ért célba.
2011.01.24. 08:28 |
Néhány jobb eredményt is rögzíthettek az időmérők a hosszútávúszók vasárnapi fedettpályás uszodai országos bajnokságán Székesfehérváron a Csitáry G. Emil Uszodában, ahonnan ugyanakkor több neves versenyző is hiányzott sérülés, betegség vagy éppen tanulmányi kötelezettség miatt.
"Risztov Éva lázas beteg, Olasz Anna sérült, Gercsák Csaba pedig Amerikában egyetemista, s csak május végén jön haza a szintén a tengerentúlon tanuló Balogh Vanessza és Hajnal Erika is" - indokolta meg a sportág legkiválóbb hazai képviselőinek távolmaradását Németh Zsolt, a Magyar Hosszútávúszó Szövetség főtitkára, aki az MTI-nek elmondta: "Azért így is rajthoz állt mintegy hatvan úszó, s akadtak figyelemre méltó teljesítmények is. Az élre kívánkozik Kutasi Gergely neve, aki ötezer méter gyorson 56:14 percen belül ért célba, vagy a szintén 5 kilométeres távon a D2-es korcsoportban első, 1995-ös születésű Bata Natali 1:03 órás ideje."Jobb győztes eredmények:
férfiak:
1500 m gyors: Kutasi Máté (Kőbánya SC) 19:52.83 p
3000 m gyors, C1 kategória: Papp Márk (Jövő SC-Veolia) 33:25.39 p
5000 m gyors, E1 kategória: Kutasi Gergely (Jövő SC-Veolia) 56:13.67 p
nők:
1500 m gyors: Farkas Adél (TFSE) 18:28.39 p
3000 m gyors, B kategória: Kiss Nikoletta (Jövő SC-Veolia) 36:37.87 p
5000 m gyors, D2 kategória: Bata Natali (Váci VSE) 1:03:01.85 ó