-
Nyitott tornatermek ősztől
Ismét kibővülnek az ingyenes sportolási lehetőségek Székesfehérváron szeptembertől. Újraindul a Nyitott Tornatermek program, amely 22 féle testmozgást kínál, a nordic walking program pedig ismét 16 indulási helyszínről érhető majd el, míg a Székesfehérvári Futók Köre két helyszínen folyamatosan megy, egészen az év végéig.
2026.08.27. -
Az MMA visszatér!
A tavalyi esztendő után ismét nagyszabású MMA-gálának ad otthont november 13-án a MET Aréna. A nemzetközi ketrecharc-gála sztárokat, parázs csatákat, fantasztikus hangulatot és látványos show-t ígér. Jegyek már kaphatók az eseményre.
2026.08.25. -
Sikeresen szerepeltek a futóversenyen
Két kategóriában is sikeresen szerepeltek a Sport Start Kör SE tagjai a futóversenyen Zamárdiban. A cél az volt, hogy a fogyatékkal élők és egészségesek együtt sportolhassanak.
2026.08.26. -
Ketrecharc-gála a MET Arénában
A tavalyi nagysikerű rendezvény után ismét Székesfehérvárra érkezik a nemzetközi ketrecharc-gála, ami idén még több showt, és izgalmas küzdelmeket ígér. A CombatX gála november 13-án lesz a MET Arénában.
2026.08.25.
Székesfehérváron rendezik az Olimpiai Rögbi Bajnokság harmadik fordulóját
Április 26-án, szombaton rendezik meg Fehérváron a Köfém rögbi pályán az Olimpiai Rögbi Bajnokság harmadik fordulóját. A Fehérvár Rugby Club junior csapata vezeti a bajnokságot, míg a kadét csapata a második helyen áll. A torna után a FFI csapatok lépnek pályára. A BRU néven a Vác, Medvék és a Fehérvár felnőtt játékosai mérkőznek a Battai Buldogok Extraligás csapata ellen a Magyar Kupában.
2014.04.24. 13:26 |
Április 26-án, szombaton rendezik meg Fehérváron a Köfém rögbi pályán az Olimpiai Rögbi Bajnokság harmadik fordulóját. A Fehérvár Rugby Club junior csapata vezeti a bajnokságot, míg a kadét csapata a második helyen áll. A torna után a FFI csapatok lépnek pályára. A BRU néven a Vác, Medvék és a Fehérvár felnőtt játékosai mérkőznek a Battai Buldogok Extraligás csapata ellen a Magyar Kupában.

A NYUGAT torna várható nevező csapatai szerinti sorsolás a következő, ami az előző őszi tornákból ered. Ettől való eltérést a helyi szervező tornaigazgató Gyolcsos Ferenc eszközölhet, egyben ő dönt a kérdéses ügyekben is. Mindez nem jelenti azt, hogy a csapatok késhetnek. Az időben való megjelenés elvárt, minden együttesnek legalább 9.30-ra meg kell jelennie. Amennyiben egy kategóriában öt vagy annál kevesebb csapat jelenik meg akkor körmérkőzéses lebonyolítási forma lesz követendő. Egy csapat maximum négy 7’s rögbimérkőzést játszhat egy nap alatt.
A torna tervezett lebonyolítási formája:
Várható Junior csapatok száma 7 csapat
A csoport:
JA1- FRC
JA2 - KARC
JA3 - Bulldogok
JA4 - Tatabánya
B csoport:
JB1 - Velencei- tavi Vikingek
JB2 - Vitézek
JB3 - Gorillák
Várható Kadét csapatok száma 6 csapat
A csoport:
KA1- Vitézek
KA2 - Bulldogok
KA3 – Erzsébeti Csillagok
B csoport:
KB1 - FRC
KB2 – KARC
KB3 - Tatabánya
10.00 – Junior: A1 – A4
10.20 – Junior: A2 – A3
10.40 – Junior: B1 – B2
11.00 – Kadét: A1 – A2
11.20 – Kadét: B1 – B2
11.40 – Junior: A2 – A1
12.00 – Junior: A3 – A4
12.20 – Junior: B1 – B3
12.40 – Kadét: A1 – A3
13.00 – Kadét: B1 – B3
13.20 – Junior: A2 – A4
13.40 – Junior: A1 – A3
13.20 – Junior: B2 – B3
13.40 – Kadét: A2 – A3
14.00 – Kadét: B2 – B3
14.20 – Junior 5. hely: A csoport 3. helyezettje – B csoport 3. helyezettje
14.40 – Kadét 5. hely: A csoport 3. helyezettje – B csoport 3. helyezettje
15.00 – Junior 3. hely: A csoport 2. helyezettje – B csoport 2. helyezettje
15.20 – Kadét 3. hely: A csoport 2. helyezettje – B csoport 2. helyezettje
15.40 – Junior 1. hely: A csoport 1. helyezettje – B csoport 1. helyezettje
16.00 – Kadét 1. hely: A csoport 1. helyezettje – B csoport 1. helyezettje