-
Nyári röplabdás tábor
A MÁV Előre nyári tábort szervez idén júniusban és júliusban a röplabda iránt érdeklődő, általános iskola alsó tagozatos gyermekek számára, ahova szeretettel várják a kezdőket és a haladókat egyaránt.
2026.04.30. -
Lépcsőfutás és gyaloglás
Május 2-án, szombaton reggel 9 órakor rajtol a Fehérvári lépcsőfutás az Aranybulla Emlékműnél. Az ingyenes közösségi sportrendezvényen három távot teljesíthetnek a versenyzők, emellett a szervezők külön kihívással készülnek a gyaloglók és a gyerekek számára is. Regisztrálni a verseny napján a helyszínen lehet.
2026.04.30. -
Futókörök napja
Hatodik alkalommal várják a mozogni vágyókat a futókörök napjára a Halesz parkba május 16-án, szombaton. A program részleteiről kedden tartottak sajtótájékoztatót.
2026.04.29. -
Címvédésre készülnek
Negyedik alkalommal jutott be zsinórban a bajnoki döntőbe a MÁV Előre Foxconn férfi röplabdacsapata, a fehérváriak most először vághatnak neki címvédőként a finálénak. Az ellenfél az a Kaposvár lesz.
2026.04.28.
Székesfehérvár adott otthont a hetes-rugby Kupának
Teljes hazai sikerrel zárult a 7-es rögbi Magyar Kupa székesfehérvári fináléja. A nőknél és a férfiaknál egyaránt a Fehérvár Rugby Club csapatai diadalmaskodtak, míg mindkét ezüstérmet a Százhalombattaiak vihették haza. A nőknél a Budapest Magpies, az uraknál az 1. RC Slovan Bratislava vehette át Warvasovszky Tihamér polgármestertől a 3. helyezettnek járó díjakat.
2008.09.28. 13:37 |
Teljes hazai sikerrel zárult a 7-es rögbi Magyar Kupa székesfehérvári fináléja. A nőknél és a férfiaknál egyaránt a Fehérvár Rugby Club csapatai diadalmaskodtak, míg mindkét ezüstérmet a Százhalombattaiak vihették haza. A nőknél a Budapest Magpies, az uraknál az 1. RC Slovan Bratislava vehette át Warvasovszky Tihamér polgármestertől a 3. helyezettnek járó díjakat.A gyengébbik nem képviselőinél és a férfiaknál is magabiztosan, veretlenül diadalmaskodtak a fehérvári klub együttesei, akik sportágtörténelmi tettet hajtottak végre, ugyanis a kupa históriáskönyvébe először írhatták be győztesként ugyanazon egyesület csapatainak nevét a hölgyeknél és az uraknál.
Az eredményhirdetésnél a Fehérvári Vígasságok többezres közönségétől méltán kaptak vastapsot a résztvevők és a szervezők a győzelmi pódiumon.