Szárnyaló szezonnyitó - jól szerepeltek a fehérváriak a X. FŐNIX Kupán

Az év első versenyén 14 kategóriában több, mint 400 táncos mérhette össze tudását. A X. FŐNIX Kupa a fehérváriak számára rendkívűl eredményes volt. Sok új koreográfia és sok új táncos mutatta meg magát ezen a megmérettetésen és egy igen eredményes hétvégét zárt ezzel a Főnix Rock and Roll Sportegyesület.
2020.03.09. 07:58 |

Területi versenyt rendezett Móron a Főnix Rock and roll Sporttànc Egyesület, Benedek Dóra egyesületvezető irányításával, melyen nyolc csapat versengett az érmekért a Főnix SE színeiben.

A szezon ezzel kezdetét vette, a következő verseny mindössze 2 hét múlva a nemzetközi kategóriákat érinti majd március 21.-én az országoson.

Első helyen végzett juveniles nagyformáció kategóriában a Fireballs csapata, míg kisformációban a Sugar and Spice volt ilyen sikeres. Szintén aranyat vihetett haza a Moonlight, Ladies nagyformációs kategóriában. Ezüsttel gazdagodott a Let's GO! a children kisformációk között, a dobogó harmadik fokára pedig az új kategóriában (Ladies Dance kisformáció) indult Popcorn állhatott.

Épphogy lecsúszott a dobogóról, így 4. helyen végzett a childrenek közt Sales Melo Trisztán Manuel-Nagy Rebeka párosa, illetve a szintén kategóriát lépett (Ladies Dance Plus kisformáció) Metal Wings csapata.

Bemutatkozó versenyén van túl a Super Wings children kisformáció is, amely az előkelő 5. helyet szerezte meg a döntőben.