-
Felújítás miatt hétfőtől lezárják az M7 Budapest felé tartó oldalán az Agárdi csomópontot
Az M7-es autópályán felújítás miatt a Budapest felé tartó oldalon a Székesfehérvár-kelet, Agárd csomópont fel és lehajtó ága várhatóan 2026. május 4. és 29. között lezárásra kerül.
2026.05.03. -
Gázvezetéket újítanak fel
Burkolatbontással járó gázvezeték-felújítási munkálatok kezdődnek május 4-én, hétfőn az Aszalvölgyi úton. A kivitelezés ideje alatt az Aszalvölgyi út Szent Flórián körút és a TESCO behajtó út közötti szakaszán, valamint a Marhacsapás utca Szent Flórián körút és Agyag utca közötti részén ideiglenes forgalom- és sebességkorlátozásra kell számítani.
2026.05.03. -
Fogadóórát tart május 4-én hétfőn Östör Annamária önkormányzati képviselő
Fogadóórát tart május 4-én, hétfőn Östör Annamária önkormányzati képviselő, aki Kassai úti irodájában várja a 12. számú választókörzetben élőket.
2026.04.30. -
Békési Ferencné májusi fogadóórái
Májusban is tart fogadóórákat Békési Ferencné, aki 4-én, hétfőn az Erzsébet út 12-ben, 5-én, kedden pedig a Köfém lakótelepen várja majd a 14. számú választókörzet lakóit.
2026.04.30.
Szakaszos parkolózárás a Rákóczi utcában faápolási munkák miatt
A korábbi parkolózárási felhívás ellenére is több tulajdonos a munkavégzési területen hagyta gépjárművét, így ezeken a szakaszokon biztonsági okokból nem lehetett elvégezni a faápolási munkákat, ezért ismét szakaszos parkolózárásra van szükség!
2025.10.06. 13:46 |
Szakaszos parkolózárásra kell számítani a Rákóczi utca parkolóinál a Gáz utca és József Attila utca között a Technika háza előtti szakaszon 2025. október 7-én, keddtől az időjárás függvényében előreláthatólag 2025. október 10-én péntekig.
A munkavégzés minden nap 08:30-tól 13:30-ig tart majd, így a gyermeket gépjárművel iskolába, óvodába szállító szülők megállása biztosított lesz. Kérjük, hogy a környéken az érintett időszakokban kiemelt figyelemmel közlekedjenek!