Súlyos Cornexi-vereség a Népligetben

A Cornexi-Alcoa-HSB Holding női kézilabdacsapata a szerdai Győr elleni ütközet után újra egy Bajnokok Ligája résztvevő, a tabella élén álló Budapest Bank-FTC ellen „szállt ringbe”. A fehérváriak azonban ezúttal nem tudták megismételni a legutóbbi bravúros teljesítményüket, és tizenegygólos vereséget szenvedtek a Népligetben.  A második félidő első harmadáig még tartani tudták magukat a fehérváriak – annak ellenére, hogy a ferencvárosiak az ötödik perctől kezdve uralták a találkozót. A Cornexi azonban nem tudott élni a kínálkozó lehetőségeivel, rendre kihagyta a helyzeteit; eközben a hazaiak kíméletlenül kihasználták az ellenfelük megingásait, és a különbség több mint tízgólosra hízott.  (www.cornexikezilabda.hu) Budapest Bank-FTC - Cornexi-Alcoa-HSB Holding 36-25 (18-13)

2007.01.28. 21:22 |
 A Cornexi-Alcoa-HSB Holding női kézilabdacsapata a szerdai Győr elleni ütközet után újra egy Bajnokok Ligája résztvevő, a tabella élén álló Budapest Bank-FTC ellen „szállt ringbe”. A fehérváriak azonban ezúttal nem tudták megismételni a legutóbbi bravúros teljesítményüket, és tizenegygólos vereséget szenvedtek a Népligetben.

A második félidő első harmadáig még tartani tudták magukat a fehérváriak – annak ellenére, hogy a ferencvárosiak az ötödik perctől kezdve uralták a találkozót. A Cornexi azonban nem tudott élni a kínálkozó lehetőségeivel, rendre kihagyta a helyzeteit; eközben a hazaiak kíméletlenül kihasználták az ellenfelük megingásait, és a különbség több mint tízgólosra hízott.

NBI, 16. forduló:

Budapest Bank-FTC – Cornexi-Alcoa-HSB Holding 36-25 (18-13)

FTC Sportcsarnok, 1000 néző
Vezette: Horváth, Marton

FTC: Pastrovics és Harisova (kapusok); Tóth 8 (3), Kirsner 7, Mravikova 6, Zácsik 4 (2), Szamoránsky P. 3, Uhrakova 3 (2), Németh H. 2, Soós 2, Szucsánszki 1, Németh Cs., Smidéliusz, Szamoránsky A. Vezetőedző: Németh András

Cornexi: Fekete és Djeric (kapusok), Szrnka 6, Balogh B. 3 (2), Tápai Sz. 3, Kordyuk 3, Kenyeres 2, Õri E. 2, Lima 2, Vijunaite 2, Trishchuk 1, Tilinger 1, Pádár, Válova. Vezetőedző: Vura József

Hétméteresek: 7/7; 2/3 (Tápai hagyott ki egyet)
 Kiállítások: 2 perc, illetve 10 perc