Südstadtban győzött a Cornexi-Alcoa

A női kézilabda NB1. 10 fordulójában a Cornexi-Alcoa a Hypo Niederösterreich otthonába látogatott. A fehérvári lányok a Spartacus és a Wiener Neustadt után az osztrák együttest is legyőzték 31-29 arányban.

2003.10.26. 13:26 |

A női kézilabda NB1. 10 fordulójában a Cornexi-Alcoa a Hypo Niederösterreich otthonába látogatott. A fehérvári lányok a Spartacus, és a Wiener Neustadt után az osztrák együttest is legyőzték 31-29 arányban.

Úgy tűnik a Cornexi-Alcoa női kézilabdacsapata megtalálta azt a bizonyos fonalat. A kifejezetten csalódást keltő bajnoki rajt után - bár az EHF-kupából kiesett a csapat - kezdi megtalálni önmagát a fehérvári együttes. A hétvégén egy egykor szebb napokat megélt csapatot győzött le a Szabó Edina által dirigált együttes Südstadtban. Felváltva estek a gólok az első félidőben, az első játékrész végére azonban a Hypo 2 gólos előnyre tett szert, így 17-15-ös hazai vezetéssel fordultak a csapatok. A második félidő hajrájának elején azonban már 4-gyel a Cornexi vezetett és a végén 2 góllal, 31-29-re győzött a fehérvári együttes.
10 forduló után, így 5 győzelemmel és 5 vereséggel jelenleg az 5. helyen áll a tabellán.