-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Siti Eszter két évig a Fehérép-Alcoában szerepel
A Fehérép-Alcoa FKC női kézilabda csapatának felkészülési időszakban a játékosokkal együtt tréningezett, sőt az dzőmeccseken pályára is lépett a korábbi válogatott irányító Siti Eszter. A korábban a Ferencvárosban, legutóbb pedig a szlovén bajnok Krim Ljubljanában kézilabdázó Siti Eszter most kétéves szerződést írt alá a fehérváriakkal.
2008.09.02. 19:52 |
A Fehérép-Alcoa FKC női kézilabda csapatának felkészülési időszakban a játékosokkal együtt tréningezett, sőt az dzőmeccseken pályára is lépett a korábbi válogatott irányító Siti Eszter. A korábban a Ferencvárosban, legutóbb pedig a szlovén bajnok Krim Ljubljanában kézilabdázó Siti Eszter most kétéves szerződést írt alá a fehérváriakkal. Siti Eszter így csatlakozik nővéréhez, hiszen Siti Bea innen vonult vissza, jelenleg pedig a Fehérép technikai igazgatójaként dolgozik. Rutinjára nagy szükség van az újjáalakult, fiatal csapatban. Az irányító már a szombati, Kiskunhalas elleni bajnoki rajton pályára léphet, hiszen sérüléséből felépült.