Sima továbbjutás az EHF-Kupában – Belgrádban is nyert a Cornexi

Az EHF-Kupa nyolcaddöntőjében a hazai tizenhét gólos előnyt tízzel fejelte meg a Cornexi-Alcoa-HSB Holding az RK Lasta Beograd elleni visszavágón. A szerb-montenegrói fővárosban midössze a 10. percig tudta tartani a lépést a Beograd, onnantól azonban a Cornexi fokozatosan ellépett, és a végén magaboiztos győzelmet aratott, bejutva ezzel a nemzetközi kupasorozat legjobb nyolc együttese közé. RK Lasta Beograd - Cornexi-Alcoa-HSB Holding 21-31 (10-17)

2006.02.19. 09:58 |

RK Lasta Beograd - Cornexi-Alcoa-HSB Holding 21-31 (10-17)

Belgrad, 500 néző
 Vezette: Kuzs, Zsoba (ukránok)

RK Lasta Beograd: Pavlovics – Goudiaby 1, Bulatovics 5/1, Obradovics 3/1, Kosztics 3, Lojpur 3, Grozdanics
 Cserék: Djukics (kapus), Vucskovics 4, Tasics, Veraja, Dmitrovics, Filipovics 2, Kuridzsa
 Edző: Ljubomir Obradovics

Cornexi-Alcoa-HSB Holding: Sugár – Balogh B. 10/ 2, Korgyuk 6, Siti B. 2, Vijunaité 1, Tápai Sz. 2, Kenyeres 7
 Cserék: Fekete (kapus), Triscsuk 2, Szabó V., Vaszari 1, Õri E., Pádár, Csernus
 Edző: Szabó Edina

Kiállítások: 14, ill. 14 perc
 Hétméteresek: 3/2, ill. 2/2

Az eredmény alakulása. 10. p.: 5–5. 15. p.: 5–9. 20. p.: 6–12..55. p.: 21–29

Továbbjutott: a Cornexi, kettős győzelemmel, 67-40-es összesítéssel